براى اولین بار یک شرکت تولیدى ، صادراتى در بخش مواد غذایى ایرانى موفق به دریافت جایزه نوآورى سیال فرانسه شد

بدون دیدگاه

شرکت نوین زعفران که سابقه طولانى و موفق در بازارهاى جهانى دارد، همزمان با نمایشگاه غذایى سیال فرانسه که از بیست تا ٢۴ اکتبر در مرکز بزرگ نمایشگاهى پاریس نورد برگزار مى شود در رقابتى تنگاتنگ بین المللى با محصولات نوآورانه از سراسر جهان با ارائه “عصاره نوشیدنى زعفران با برند نوین” در این بینال موفق به دریافت این جایزه و گواهینامه نوآورى از سیال فرانسه شد.

 

حضور سفیر ایران در غرفه نوین زعفران در نمایشگاه سیال

 

به گزارش اگروفودنیوز ، على آهنى سفیر  تام الاختیار ایران در فرانسه با حضور در نمایشگاه سیال پاریس ، مشارکت قوى ایران در این رخداد مهم را ستود و استفاده از مزیت هاى بالقوه ایران در صنعت غذا را براى توسعه صادرات غیر نفتى مورد تاکید قرار داد ،
آهنى با حضور در غرفه نوین زعفران مشارکت مداوم و قوى تَر این شرکت نسبت به دوره هاى قبلى را در این نمایشگاه مورد تقدیر قرار داد ، سفیر کشورمان در فرانسه موفقیت این شرکت ایرانى را براى دریافت جایزه نوآورى فرانسه به مدیریت و کارکنان نوین زعفران تبریک گفت . وى همچنین عرضه زعفران ایران به صورت محصولات جانبى را مهم و بسیار مفید تلقى نمود و از اینکه محصولات دانش بنیان ، خلاقانه و نوآورانه کشورمان جاى صادرات بصورت ماده خام را بگیرند ابراز خشنودى نمود.

 

حضور-سفیر-ایران-در-غرفه-نوین-زعفران-در-نمایشگاه-سیال-فرانسه

على شریعتى مقدم مدیر عامل نوین زعفران نیز با ارائه توضیحاتى در مورد انتخاب محصول نوآورانه نوین زعفران توسط هیئت ژورى سیال فرانسه بر تقویت اراده این شرکت براى ایجاد ارزش افزوده هر چه بیشتر براى زعفران ایران و توسعه فعالیت ها و تحقیقات علمى در ابعاد ملى و بین المللى براىتوسعه مصارف زعفران تأکید نمود .
گفتنی است على آهنى که در سالهاى ۶٧ تا  ٧٢ و همچنین ٨۵ تا ٨٧ و از سال ٩٠ تاکنون مسئولیت سفارت ایران را بعهده داشته است براى چندمین بار از پاویون جمهورى اسلامى ایران و غرفه نوین زعفران بازدید مى کند.

 

award

کد 1982
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *