اهم اخبار

تحویل ۸۰۰ تن ذرت تراریخته دامی به شرکت پشتیبانی امور دام

بدون دیدگاه

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان البرز گفت: ۸۰۰ تن ذرت بر اساس حکم قاضی در اختیار ما قرار گرفت تا وضعیت آن تعیین تکلیف شود.

 

کیوان حاجیان مدیرکل پشتیبانی امور دام استان البرز در گفتگو با خبرگزاری تسنیم در واکنش به اینکه ۸۰۰ تن ذرت تراریخته دامی از یک کارخانه پفک سازی ضبط و در اختیار این شرکت در استان البرز قرار گرفته است، اظهار کرد: از ریز ماجرا اطلاعی نداریم و ذرتهایی که در اختیار ما قرار گرفته بر اساس حکم قاضی است.

وی افزود: تعزیرات حکومتی استان البرز به این موضوع ورود کرده است ما  در واقع به عنوان یک انبار دار این محوله را نگهداری می‌کنیم تا وضعیت آن تعیین تکلیف شود.

بنابراین گزارش، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات اوخر هفته قبل در نشست خبری با اشاره به ماجرای استفاده از ذرت دامی برای مصارف انسانی توسط دو شرکت معروف تولید کننده پفک در کشور گفت: با ارجاع گزارش از سوی وزارت بهداشت در این خصوص، دو پرونده در شعب تعزیرات حکومتی استان البرز تشکیل شده است. دو محموله به میزان ۲ هزار تن که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده بود توقیف شده است که متأسفانه حدود ۷۰۰ تن از این ذرت‌ها بدون رعایت کمترین نکات بهداشتی، در فضای باز نگهداری می شدند.

سمن مجتهدی

نویسنده

سمن مجتهدی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *