اهم اخبار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان مطرح کرد؛ آسیب جدی به شرکت پگاه لرستان در حادثه سیل اخیر

بدون دیدگاه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: واحدهای بزرگ صنعتی همچون شیر پگاه لرستان نیز دچار آسیب‌های جدی شدند این واحدها نتوانستند دستگاه‌هاو ماشین‌آلات و مواد اولیه خود را به موقع خارج کنند و به همین جهت دچار آسیب‌های سنگین شدند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)؛ صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان و نماینده استاندار در پلدختر درخصوص آخرین وضعیت این شهر گفت: اکنون گروه‌های امدادی، سپاه، ارتش و بنیاد مسکن در شهر حضور دارند و مشغول خدمات رسانی هستند ضمن آنکه شهر درود به عنوان شهر معین جهت هماهنگی و مدیریت پلدختر انتخاب شده است.

صفی‌خانی ادامه داد: در حال حاضر اصلی‌ترین کار ما در این شهر تخلیه گل و لای است به همین منظور تسهیلات لجستیکی ارتش، سپاه و بنیاد مسکن در این شهر به صورت شبانه‌روز در حال فعالیت هستند تا هر چه زودتر شهر قابل سکونت شود و گل و لای از منطقه خارج شود که امیدواریم تا پایان هفته بتوانیم شهر را به وضعیت عادی برسانیم.

وی گفت: برخی از نیروهای مردمی نیز در شهر پلدختر اقدام به زدن آشپزخانه جهت توزیع غذای گرم بین مردم کردند که تاثیر بسزایی در روحیه مردم دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان ادامه داد: واحدهای بزرگ صنعتی نیز همچون شیر پگاه لرستان نیز دچار آسیب‌های جدی شدند این واحدها نتوانستند دستگاه‌ها و ماشین‌آلات و مواد اولیه خود را به موقع خارج کنند و به همین جهت دچار آسیب‌های سنگین شدند.

وی گفت: در پلدختر تمام واحدهای صنعتی تا صد در صد خسارت دیدند در شهرستان نورآباد ۹۰ واحد صنفی به طور کامل تخریب شدند. در خرم آباد نیز واحدهایی که در حاشیه رودخانه بودند خسارت زیادی دیدند به طوری که یکی از بنکداران بزرگ پخش مواد غذایی در خرم آباد در این دو موج چهار میلیارد تومان خسارت دید.

سمن مجتهدی

نویسنده

سمن مجتهدی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *