اهم اخبار

حضور چشمگیر کارآفرینان صنعت غذا و کشاورزی در نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی ایران

بدون دیدگاه

احمد صادقیان، کاوه زرگران،حسن فروزانفرد، مهدی معصومی ازتهران، علی محمد شریعتی مقدم از مشهد، ابوالحسن خلیلی از کرمانشاه  محسن امینی از البرز، یونس ژائله، رسول بیوک، پرویز بیوک و علی سالک نجات از تبریز ، محسن احتشام ازبیرجند، امیرحسین شقاقی از سمنان از چهر های شاخص منتخب می باشند

 

به گزارش اگروفودنیوز، یازهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی ایران در سراسر کشور برگزار شد و نتایج بدست آمده به این شرح است:

طبق شمارش صورت گرفته مجموع آرا در انتخاباتی که امروز برگزار شد ۳۴۱۷ رأی بود که براساس آن لیست ائتلاف موسوم به «فردا» توانست تمامی کرسی‌های اتاق بازرگانی را به خود اختصاص دهد.

بر این اساس، ۱۶ نفر انتخاب شده در حوزه بازرگانی به شرح زیر هستند:

مسعود خوانساری ۱۸۲۷ رأی

سیده فاطمه مقیمی ۱۵۷۲ رأی

ناصر ریاحی ۱۵۶۲ رأی

محمدرضا انصاری ۱۵۲۹ رأی

عباس آرگون ۱۴۹۹ رأی

محمد لاهوتی ۱۴۶۱ رأی

سیدرضا رضی‌میری ۱۴۵۳ رأی

افشین کلاهی ۱۴۴۷ رأی

محمد امیرزاده ۱۴۴۵ رأی

شهاب جوانمردی ۱۴۳۸ رأی

سیدمجید صدری ۱۴۲۷ رأی

محمدرضا طلایی ۱۴۲۷ رأی

مجید حسین‌نژاد ۱۴۲۱ رأی

مهدی شریفی نیک‌نفس ۱۴۰۹ رأی

مهرداد عباد ۱۳۶۲ رأی

مهدی فنایی ۱۳۰۸ رأی

در بخش صنعت نیز ۱۴ نفر منتخبین تهران به شرح زیر هستند:

هاله حامدی‌فر ۱۴۹۵ رأی

حسن احمدیان ۱۴۶۵ رأی

سیدمحمد اتابک ۱۴۲۳ رأی

محمدرضا زهره‌وندی ۱۴۱۴ رأی

رضا پدیدار ۱۴۱۱ رأی

علی نقیب ۱۴۰۴ رأی

محمود نجفی عرب ۱۴۰۰ رأی

حمیدرضا صالحی ۱۳۹۸ رأی

محمدرضا نجفی‌منش ۱۳۹۴ رأی

عباسعلی قصاعی ۱۳۹۰ رأی

علیرضا کلاهی صمدی ۱۳۷۴ رأی

هرویک یاریجانیان ۱۳۶۸ رأی

فرزین فردیس ۱۳۵۶ رأی

محمدحسن دیده‌ور ۱۳۱۸ رأی

در بخش معدن چهار منتخب تهران افراد زیر هستند:

علامیرمحمد صادقی ۱۶۳۰ رأی

فریال مستوفی ۱۵۰۲ رأی

محمدرضا بهرامن ۱۴۸۹ رأی

سجاد فروغی ۱۳۸۱ رأی

در بخش کشاورزی نیز شش عضو اتاق بازرگانی تهران افراد زیر خواهند بود:

احمدرضا فرشچیان ۱۴۷۶ رأی

کاوه زرگران ۱۴۵۴ رأی

احمد صادقیان ۱۴۲۶ رأی

حسن فروزان‌فرد ۱۴۲۴ رأی

مهدی معصومی اصفهانی ۱۳۵۵ رأی

علی تقوی‌فر ۱۳۲۷ رأی

اعضای دوره نهم اتاق بازرگانی تهران برای یک دوره چهار ساله انتخاب شده‌اند.

 

تایج اولیه انتخابات اتاق بازرگانی تبریز اعلام شد و نتیجه قطعی تا یک هفته آینده و پس از تایید هیئت نظارت بر انتخابات اتاق اعلام می‌شود.

بر اساس این گزارش، نتایج آرا در گروه‌های صنعت، معدن، کشاورزی و بازرگانی به شرح ذیل است:

در گروه صنعت:

۱- یونس ژائله با ۶۴۴ رای
۲- عباس کمالی با ۳۴۹ رای
۳- رسول بیوک با ۲۹۶ رای
۴- پرویز بیوک با ۲۹۵ رای
۵- علی سالک نجات با ۲۸۱ رای

در گروه معدن:
۱- صمد حسن زاده با ۴۵۷ رای
۲- جمشید برزگر با ۳۹۹ رای

در گروه کشاورزی:
۱- محمود ابراهیمی با ۴۱۷ رای
۲- ابوالفتح ابراهیمی با ۳۵۳ رای
۳- سید یوسف حسینی با ۲۱۹ رای

و در گروه بازرگانی:
۱- مسعود بنابیان با ۳۹۰ رای
۲- رضا کامی با ۳۵۶ رای
۳- ناصر امجدی با ۲۹۸ رای
۴- قاسم قویدل با ۲۸۶ رای
۵- سونیا اندیش با ۲۸۱ رای

حائز اکثریت آرا شدند و برای ۴ سال به عنوان نماینده اعضای اتاق بازرگانی تبریز انتخاب شدند.

 

نتایج انتخاب اتاق در مشهد نیز اعلام شد

تعداد آرای ریخته شده به صندوق ها، ٩٨٧ رای بوده است، برگ های سفید ۶رای، برگ های صحیح حاوی اسامی نامزدها نیز ٩٨١برگ بوده است.

در گروه بازرگانی به ترتیب آرا محمدحسین روشنک با ۴٣۶رای، محمود سیادت ۴٣۴ رای، زمانیان یزدی ۴٠٣ رای، محمود امتی ٣۶٩ رای و مجید محمدنژاد ٢٣١ رای پنج نماینده‌ای‌ بودند که انتخاب شدند.

در گروه صنعت غلامحسین شافعی با ۵٩۵ رای بیشتری آرا را در این گروه و همینطور در کل انتخابات کسب کرد و بعد از او به ترتیب رضا حمیدی با ۴٧٠ رای، حسین محمودی خراسانی با ۴۵٢ رای، غلامعلی رخصت با ٣۵٨ رای و محمدعلی چمنیان با ٣۴٨ رای، پنج نماینده‌ای بودند که در گروه صنعت انتخاب شدند.

محمدرضا توکلی زاده با ۴٠١رای و سیدحسین احمدی سلیمانی با ٣١٧رای نمایندگانی بودند که برای ۴ سال فعالیت در گروه معدن انتخاب شدند.

همچنین علی محمد شریعتی مقدم با ۴٢٩ رای، مریم سراج احمدی ۴٠۶با رای و علی اکبر علیزاده قناد با ۴٠۶رای نمایندگان منتخب در گروه کشاورزی بودند.

بدین ترتیب ١۴ نفر از کاندیداهای ائتلاف اتاق تصمیم‌ساز و یک نفر از ائتلاف تغییر و توسعه راهی اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی شدند.

نتایج انتخاب اتاق در بیرجند به شرح ذیل است:

در حوزه بازرگانی غلامحسین راستگونژاد با ۱۰۱ رأی، خالد اکبری آواز با ۹۴ رأی، علیرضا خامه‌زر با ۸۶ رأی، علی اکبر فرامرزی با ۸۵ رأی، محمد محسن موهبتی‌زهان با ۸۴ رأی انتخاب شدند.

وی گفت: در حوزه صنعت عبدالکریم امین‌زاده با ۷۹ رأی، احمدعلی هامونی با ۷۶ رأی، سید علی خیریه ۶۹ رأی، بهرام ساتلیخ محمدی ۶۴ رأی، نرگس خاتمی با ۴۸ رأی حائز بالاترین آرا شدند.

در حوزه معدن حمیدرضا امینی با ۷۸ رأی، علیرضا باقری با ۷۰ رأی نیز انتخاب شدند.

در چهارمین دوره انتخابات حوزه کشاورزی محسن احتشام با ۱۱۲ رأی، عبدالغنی نهتانی با ۷۶ رأی، سیدحسین خیریه با ۷۲ رأی انتخاب شدند.

وی افزود: چهارمین دوره انتخابات هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند همزمان با نهمین دوره انتخابات هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد و هیأت نمایندگان اتاق بیرجند با کسب اکثریت آرا انتخاب شدند.

 

نتایج انتخابات اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی ارومیه اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امروز همزمان با سراسر کشور انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اورمیه برگزار شد که پس از شمارش آرا این نتایج حاصل شد.

بخش بازرگانی

امیرمسعود فاتحی ۲۰۸ رای
احمد(پاشا دلیری) ۱۹۱ رای
نجات سنگی ۱۸۹ رای
ابراهیم حق‌گویی ۱۸۴ رای
فریدون همتی ۱۶۵ رای

بخش صنعت

حسن انتظار ۲۶۹ رای
محمدرضا رستمی ۲۵۱ رای
مهدی زنجانی میاندوآب ۲۰۱ رای
کاظم مرتاض ۱۹۶ رای
علی اولاد دیلمقانیان ۱۵۷ رای

بخش معدن

قاسم کریمی ۱۸۶ رای
محمدحسین قیسی ۱۵۴ رای

بخش کشاورزی

رضا سواری ۲۱۷ رای
بهنام تاج‌الدینی ۲۰۸ رای
صمد پورسلطانی ۱۶۶ رای

 

نهمین دوره انتخابات هیات های نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان همدان همزمان با سراسر کشور در همدان نیز برگزار شد.

آرای ۱۵ عضو منتخب نیز به شرح زیر می باشد
️گروه بازرگانی
علی اصغر زبردست. ۲۲۳ رای
محمد بشیر ی جلال. ۱۸۱
ناصر قنبرگنبدی. ۱۵۵
ابراهیم علی پناهی. ۱۴۷
عبدالحمید ایزدی. ۱۴۶

گروه صنعت
حسن بهرامی. ۱۹۸ رای
سید مجید مختاری موسوی. ۱۵۸
علی اکبر فلاح. ۱۵۷
علیرضا زارعی. ۱۵۵
مسعود توتونچیان. ۱۳۷

️گروه معدن
رحیم مرتضایی. ۱۹۴
محمدجواد سفیدابی. ۱۸۶

گروه کشاورزی
خسرو طالبی رحیق. ۱۹۲
علی محمودی. ۱۶۶
امیر اسلامیه ۱۵۲

 

نتایج انتخابات سومین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز:

رحیم بنامولایی با ٨۹ رای، پرهام رضایی با ۷۶ رای، مصطفی هاشمی با ۷۳ رای، امیر فرشچی با ۶۷ رای و شادی حاضری ۶۱ رای از بخش بازرگانی رای آوردند.

در بخش صنعت فریبرز بینش‌‌‌پور ۷۶ رای، یدالله مال‌‌میر با ۷۶ رای، مجید غیاثی با ۷۴ رای، محسن امینی با ۷۲ رای و فایق زرافشان با ۶٨ رای، انتخاب شدند.

در بخش معدن، جعفر سلیمانی با ۷۷ رای و شاهین ظهوری با ۶۶ رای انتخاب شدند.

در  بخش کشاورزی حسن خانی با ۹۰ رای، احمد میرجلیلی با ٨۷ رای و نبی‌‌‌الله نوری‌‌‌نسب با ۷۶ رای حائز آرای لازم شدند.

 

نتایج نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمانشاه اعلام شد.

 

در بخش صنعت کیوان کاشفی با ۴۴۲ رأی، ابراهیم امیدی ۳۲۹ رای، بابک ترابی ۳۲۶ رای، عبدالله سخن سنج ۳۰۱ رای و ابوالحسن خلیلی ۲۹۱ رای انتخاب شدند.

در بخش بازرگانی رضا سلیم ساسانی با ۴۱۴ رأی، جمشید رستمی با ۳۸۳ رأی، غلامرضا امیری با ۳۵۶ رأی، امیر صفیاری با ۳۳۶ رای و نلسون حضرتی با ۳۳۳ رأی انتخاب شدند.
همچنین در بخش معدن محمدعارف ابراهیمی با ۳۳۷ رأی و ابراهیم خمیسی با ۳۱۲ رأی

در بخش کشاورزی حیدر کدیور با ۳۴۰ رأی، ناصر مرادی با ۳۳۰ رأی و شهریار باوندپور با ۲۷۹ رأی برگزیده شدند.

مشارکت ۸۰ درصدی واجدان شرایط در انتخابات اتاق گرگان

در گروه بازرگانی : امیر عابدی با ۲۴۴ رای، حکیم آل‌جلیل با ۲۲۱ رای، علی صفرنژاد با ۲۲۰ رای، عبدالحلیم ماهری با ۲۱۷ رای، عبدالصمد آخوندنژاد با ۲۱۶ رای

گروه صنعت: فرخ قبادی با ۳۵۱ رای، علی‌محمد چوپانی با ۳۰۵ رای، رضا مبصری با ۲۹۶ رای، محمدعلی افضلی با ۲۷۶ رای، حاج محمد زاوودی با ۲۳۴ رای

در گروه معدن: رحمان قره‌باش با ۳۵۵ رای، روح الله شاهینی با کسب ۱۸۳ رای

در گروه کشاورزی: امیر یوسفی با کسب ۳۶۶ رای، ارازجان شمالی با ۲۸۸ رای، هوشنگ آخوندی با ۲۲۰ رای

اعلام نتایج انتخابات اتاق بازرگانی گیلان

هادی تیزهوش تابان، علیرضا آقازاده، قاسم رضائیان، هادی داداش زاده، مهران فکری، امیر پورنصیر، ایرج محبوبی، علیرضا صنعت کار، حجت نقاش زادگان، بهمن لطیفی، سامان نظری معافی، عبدالنبی جرک، طاهر زمردنیا، محمدعلی شجاع پور غلامحسین نوروز نژاد به ترتیب بیشترین آراء را در چهار بخش کسب کردند.

 

نتایج  نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی فارس اعلام شد

 

جمال رازقی جهرمی، محمد صادق حمیدیان، یلدا راهدار، ابراهیم غلامزاده، سهراب شرفی،خسروفروغان، علیرضا قدرتی، سهیلا محبی، امید ماهرانی، عباس ابوقداره، محمدکاظم خاکره، صلاح الدینایزدفر، غلامحسین شعرا، نادر طیبی و هادی حنایی جهرمی ۱۵ برگزیده این انتخابات هستند.

 

نتایج انتخابات اتاق بازرگانی قزوین مشخص شد

 

گروه صنعت:

۱-  مجید آهنگریان با ۹۲ رای

۲-منوچهر آزادمنش با۹۱  رای

۳- مهدی عبدیان با ۸۹ رای

۴-نیما بصیری  با ۸۳ رای

۵- محمد رضا ماشااللهی با ۸۰  رای

گروه معدن:

۱-اصغر آهنی ها  با  ۹۰ رای

۲- امیر عادل طاهر خانی   با ۷۸ رای

گروه کشاورزی:

۱- علیرضا کشاورز قاسمی  با ۱۰۵ رای

۲- مهدی جباری   با ۸۹ رای

۳- سعید حلاج یوسف زادگان با ۸۴ رای

گروه بازرگانی:

۱- مهدی بخشنده با  ۱۲۷ رای

۲-سید علی حسینی  با  ۸۷ رای

۳- حسین ساروخانی با  ۸۷ رای

۴- مصطفی عادلی فر با ۷۷ رای

۵-محمد رضا فاروقی  با ۷۴ رای

 

نتیجه انتخابات اتاق بازرگانی اصفهان مشخص شد

نتایج انتخابات اتاق بازرگانی اصفهان اعلام شد که در آن ۱۳ کرسی از ۱۵ کرسی اتاق به ائتلاف تولید و تجارت اختصاص یافت.

بخش بازرگانی:

مسعود گلشیرازی

اکبر لباف

احمد پزنده

رضا برادران اصفهانی

مجتبی کاروان

بخش صنعت:

فرشته امینی

بهرام سبحانی

محمدرضا رجالی

سید رسول رنجبران

اصغر اخوان مقدم

بخش کشاورزی:

حمیدرضا قلمکاری

غلامرضا اخوان فرید

محمد صادقی

بخش معدن:

سیدعبدالوهاب سهل‌آبادی

احمد خوروش

 

نتایج انتخابات استان سمنان اعلام شد.

منتخبان انتخابات اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی استان سمنان معرفی شدند.

در بخش بازرگانی مهدی جعفری ، علی اصغر نمکی ، امیرحسین شقاقی خوش خلق ، کوروش وفا و بهروز احمدی انتخاب شدند.

در بخش صنعت ، فرج الله معماری ، عبدالله اکبری راد ، سعید ترکمان دهنوی ، محمود نجفی سوهی و شهرام پرویز به اتاق سمنان راه یافتند.

نتایج نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی آبادان مشخص شد

در همین راستا و پس از شمارش آرای ماخوزه در گروه بازرگانی، محمد صادق جوهری با ۲۴۶ رای، حسن افخمی آبادانی با ۲۳۷ رای، محسن براتی با ۲۳۷ رای، سید حمیدرضا کاشی با ۲۲۱ رای و سید ابراهیم یعقوب پور با ۲۱۴ رای انتخاب شدند.

همچنین مسعود خیاط زاده با ۲۶۲ رای، غلامرضا اکبری زاده با ۲۴۶ رای، مجید پورکاید با ۲۲۵ رای، ایمان غلامحسین زاده با ۲۰۷ رای و احمد بافنده ایمان دوست با ۲۰۵ رای در بخش صنعت انتخاب شدند.

در گروه معدن نیز اسداله کرد زنگنه با ۲۲۲ رای و فرشید قربانی با ۲۰۱ رای انتخاب شدند.

همچنین احمد زارعی با ۲۲۷ رای، امید قربانی با ۲۲۲ رای و سید رضا زیتون نژاد با ۲۱۸ رای در گروه کشاورزی انتخاب شدند.

این خبر به روز رسانی می شود.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *