اهم اخبار

۲ برنامه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان برای نانوایی‌ها اعلام شد

بدون دیدگاه

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:دو برنامه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان برای رفع مشکلات نانوایان کاهش هزینه‌های نانوایی‌ها با توجه به خدمات دولتی همچون مالیات و بیمه و  افزایش درآمد نانوایی ها ناشی از افزایش نرخ نان است.

یزدان سیف در نشت خبری اظهار کرد: برای تصمیم گیری قیمت نان با حضور اعضای کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان به ریاست وزیر صنعت، معدن و تجارت، سناریوهای مختلفی استخراج و هزینه های تمام شده و درآمدهای نانوایی ها در دست بررسی است.

وی  افزود: دو برنامه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان شامل کاهش هزینه‌های نانواییها با توجه به خدمات دولتی همچون مالیات و بیمه و  افزایش درآمد نانوایی ها ناشی از افزایش نرخ نان است که این موارد اکنون در دست بررسی است؛ امیدواریم این موضوع در سریع ترین زمان ممکن تصویب و اعلام شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: گندم و آرد استحصالی مورد نظر مصارف صنف و صنعت در کشور با پرداخت یارانه تامین است؛ هرچند که گندم مصرفی برای خوراک دام نیز محدودیت هایی دارد.

وی با بیان اینکه قیمت آرد نانوایی ها تغییری نداشته است تصریح کرد: برای عرضه گندم به نانوایی های یارانه ای به نرخ ۶۶۵ تومان و برای تامین آرد و گندم نانوایی های آزادپز، قنادی ها، شیرینی پزی ها، صنایع و تولیدکنندگان ماکارونی به قیمت ۹۰۰ تومان هیچ محدودیتی نداریم.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *