در آئین افتتاح ستاد کارآفرینان و صنعتگران حامی ابراهیم رئیسی عنوان شد/ ایجاد معاونت کارآفرینی در دولت آینده در صورت پیروزی در انتخابات

در جلسه ای با حضور تنی چند از کارآفرینان کشور در ستاد حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، پیشنهاد معاونت کارآفرینی ریاست جمهوری مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)، این همایش که در شامگاه سه شنبه ۱۸ خرداد در ستاد انتخاباتی کارآفرینان و صنعتگران واقع در موسسه فکر برتر برگزار شد، با سخنرانی تنی چند از اعضای هیئت مدیره باشگاه کارآفرینان و اعطای حکم هایی برای افراد در کارگروههای مختلف دنبال شد.

در این جلسه مهندس احمد فتح الهی، رئیس ستاد کارآفرینان و صنعتگران حامی آیت الله رئیسی، یکی از علل حمایت این ستاد از این کاندیدای ریاست جمهوری را توجه قابل ملاحظه وی به تولید دانست و گفت: در دوران ریاست دوساله جناب رئیسی در قوه قضائیه تعداد قابل توجهی از کارخانجات با صدور حکم دادستانی از تعطیلی نجات یافتند و در صورت ادامه این روند در قوه مجریه می توان به آینده امید داشت.

فتح اللهی در ادامه از پیشنهاد ایجاد معاونت کارآفرینی ریاست جمهوری در صورت انتخابات آیت الله رئیسی بعنوان رئیس جمهور خبر داد و گفت: برای این پیشنهاد، پی گیری های زیادی خواهیم داشت چرا که با وجود چنین معاونتی در دولت بسیاری از مشکلات تولید و موانع به صورت ویژه مورد رصد قرار می گیرد.

در این جلسه آقایان مطلبی، نشاط، زرندی و تنی چند از اعضای باشگاه کارآفرینان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان نیز ستاد انتخاباتی کارآفرینان و صنعتگران آیت الله رئیسی واقع در موسسه فکر برتر واقع در ونک، خیایان خدامی، خیابان آفتاب افتتاح شد.

سرویس خبری: صنعت غذا