اهم اخبار

دکترمحمدحسین عزیزی سرپرست اداره کل غذای سازمان غذا و دارو شد

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

دکتر محمدحسین عزیزی سرپرست اداره کل غذای سازمان غذا و دارو شد، پیش از این دکتر وحید مفید مدیرکل سازمان غذای این سازمان بود

 

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)، دکتر محمد حسین عزیزی طی حکمی از سوی رئیس سازمان غذا و دارو به سمت مدیرکل اداره غذایی سازمان غذا و دارو منصوب شد.

 

گفتنی است  وی  از سال ۱۳۹۳ تاکنون رئیس هیئت مدیره انجمن علوم و صنایع غذایی ایران بوده است و مدتی ریاست انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور را بعهده داشته است . دکتر عزیزی دارای مدرک دکترای صنایع غذایی و عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس است .

 

 متن  حکم دکتر محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو  به دکتر محمدحسین عزیزی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمد حسین عزیزی
عضو محترم هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی براساس این ابلاغ به عنوان  مدیر کل فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا ودارو منصوب می گردید.

امید است با یاری خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)، با بهره مندی از ظرفیت های نخبگان درون وبرون سازمانی ، وبه کار گیری افراد توانمند و شایسته آن اداره کل، در راستای تحقق اهداف واحد وزارتی و ارتقای کمی و کیفی محصولات سلامت محور در سالی که مزین به شعار رونق تولید می باشد، موفق و موید باشید و منویات دولت تدبیر و امید را جامه عمل بپوشانید./

 

سرویس خبری : صنعت غذا

 

 

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *