اهم اخبار

نخستین همایش پژوهش های نوین در حوزه R&D و شرکت های برتر صنایع غذایی با محوریت فرآورده های لبنی آغاز به کار کرد

بدون دیدگاه

نخستین همایش پژوهش های نوین در حوزه R&D و شرکت های برتر صنایع غذایی با محوریت فرآورده های لبنی همزمان با یازدهمین جشنواره علوم و صنایع غذایی (جایزه دکتر حبیب الله هدایت) و دهمین همایش تحقیق و توسعه برتر (جایزه شهاب) امروز صبح در انستیتو تغذیه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)، نخستین همایش پژوهش های نوین در حوزه R&D و شرکت های برتر صنایع غذایی با خوش آمدگویی دکتر ابراهیم حسینی مدیرعامل صنایع شیر ایران (پگاه) و رئیس کمیته برگزاری همایش، آغاز گردید. از دیگر سخنرانان این همایش دکتر شهریار دبیریان دبیر همایش، دکتر محمدحسین عزیزی رئیس هیئت مدیره انجمن علوم و صنایع غذایی ایران و دکتر سید محمد حسینی بنیانگذار انجمن علوم و صنایع غذایی ایران بودند.

در این همایش سه پنل علمی با عناوین راهبردهای توسعه کمی و کیفی شیر خام و مواد اولیه، تولید ناب، محور توسعه بازار و نقش پژوهش های علمی و کاربردی در بهبود شاخص های کیفی محصولات در حال برگزاری است.

گفتنی است یازدهمین جشنواره علوم و صنایع غذایی (جایزه دکتر حبیب الله هدایت) و دهمین همایش تحقیق و توسعه برتر (جایزه شهاب) از ساعت ۱۵ شروع می شود.

 

کاشانی

نویسنده

کاشانی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *