اهم اخبار

مرکز تحقیق و پژوهش زر موفق به کسب عنوان مرکز پژوهشی برتر شد

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

جشنواره پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت درحالی هفتمین دوره خود را سپری کرد که در آن از گروه صنعتی پژوهشی زر به عنوان «مرکز پژوهشی برتر» در حوزه تحقیق و توسعه صنعت کشور، تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش  اگروفودنیوز به نقل از  روابط عمومی گروه صنعتی پژوهشی زر، همزمان با هفته پژوهش که تحت عنوان «پژوهش، فناوری و صنعت» نامگذاری شده است، آئین تجلیل از برترین های پژوهشی و فناوری بخش صنعت، معدن و تجارت در سالن اجتماعات معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

 

گروه صنعتی و پژوهشی زر ، همواره با تصریح بر نقش موثر پژوهش، بنیان تمامی امور تولیدی و صنعتی خود را بر زیرساخت فعالیت های علمی و تحقیقاتی استوار کرده و در این راستا ضمن فراهم آوری سطح برتر کیفی تولیدات خود، با ورود بر عرصه های نوین محصولات سلامت محور، با ارائه “High فروکتوز ۵۵”در کشور، یکی از حامیان حقوق مصرف کننده نیز شناخته می شود.

 

در این مراسم، گروه صنعتی و پژوهشی زر به واسطه تاکید مستمر بر پژوهش های علمی و کاربردی در راستای حفظ و ارتقاء دائمی سطح تولیدات سلامت محور خود در طی سالیان متمادی، به عنوان مرکز برتر تحقیق و توسعه صنعت کشور معرفی و لوح ویژه این مراسم را دریافت کرد.

 

برای مشاهده سایر اخبار گروه صنعتی زرماکارون در پایگاه خبری صنعتت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز) روی همین متن کلیک کنید.

 

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *