اهم اخبار

با حضور پررنگ پگاه تهران / اولین مسابقه سراسری طراحان و سازندگان کیک های تجسمی ایران برگزار شد + گزارش تصویری

بدون دیدگاه

اولین مسابقه سراسری طراحان و سازندگان کیک های تجسمی ایران  با حمایت شرکت پگاه تهران برگزار شد

به گزارش اگروفودنیوز،در میان استقبال کم نظیر قنادان مطرح سراسر کشور ، اولین دوره مسابقه سراسری طراحان و سازندگان کیک های تجسمی ایران با مدیریت اتحادیه صنف قنادان کشور و با حضور پیشکسوتان و بزرگان قناد ایران دوشنبه ۲ بهمن در هتل المپیک تهران برگزار شد .

حضور شرکتهای مطرح در حوزه تولید و فرآوری مواد اولیه مورد نیاز قنادی با برپایی غرفه نمایشگاهی ومعرفی محصولات خود نیز جلوه ای خاص به این مراسم بخشید که پگاه تهران در این عرصه نیز مشارکتی فعال داشت و مورد استقبال ویژه بازدید کنندگان قرار گرفت .

در این دوره مسابقات جمع کثیری از اقشار مختلف از جمله ورزشکاران ، هنرمندان و متخصصین صنایع غذایی مطرح سراسر کشور شاهد رقابت نزدیک هنرمندان و قنادان بوده ، معاونین و مدیران ارشد پگاه از جمله خانم مهندس امجدی معاونت تحقیق ، توسعه و هماهنگی تولید و دکتر اکبریان رئیس اداره تحقیقات و طراحی محصول شرکت صنایع شیر ایران ، دکتر میر قائم مقام مدیر عامل و مهندس قادر احمدی معاونت بهره برداری پگاه تهران نیز حضور یافتند .

در مراسم اختتامیه دکتر جودکی مدیر عامل پگاه تهران به ایراد سخنرانی پرداخت و این اتقاق خوشایند را حرکتی مثبت در راستای شکوفایی هر چه بیشتر هنر قنادی کشور عنوان نمود وی تولید سبدی از محصولات مورد نیاز صنف قنادی با رعایت بالاترین استاندارهای داخلی و جهانی را از افتخارات کم نظیر شرکت پگاه تهران برشمرد .

 

در این مراسم لوح سپاس به منظور تقدیر از پگاه تهران به جهت مشارکت فعال در امر برگزاری این رخداد بزرگ به دکتر جودکی مدیر عامل پگاه تهران اهدا گردید .

 

 

 

 

 

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *