گزارش تصویری پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا / رویارویی دو تیم مهرام و کانون سردفتران و دفتریاران

بدون دیدگاه

در گروه B پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا، تیمهای سبزان و صنایع غذایی مهرام به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

 

به گزارش اگروفودنیوز، در این بازی که در روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه برگزار شد، تیم قدرتمند مهرام توانست با پنج گل مقابل کانون سردفتران به پیروزی برسد و خیلی زود و قبل از بازی سوم به مرحله بعدی راه یابد. کانون سردفتران نیز با این باخت از صعود به مرحله ی بعدی مسابقات بازماند. گفتنی است در اوایل نیمه دوم کانون سردفتران به علت اخراج یکی از بازیکنانش بازی را با یک بازیکن کمتر ادامه داد.

در این بازی تیم مهرام با ترکیب علیرضا داوید، ظهیر کامیاب (اکبر وهابی) ، سید وحید حسینی (محمدرضا شاه بهرامی)، داود درودگران، ابوالفضل مردانی (علی زاداحمد)، امیررضا صادق پور، میثم کیا، محمد یوسفی (بختیار ویسی) و تیم کانون سردفتران و دفتریاران با ترکیب علیرضا محمدی، رضا نوبخت محمدی (مرتضی معلم) ، محمدرضا سیدی (ابوالفضل عربیان)، جواد ناظمی (آرمین راستاد)، اشکان محمدشکوهی، محمدرضا محبوبی، علیرضا صنمی و آرش راستاد پا به میدان گذاشتند.

گلهای این بازی را میثم کیا (دقایق ۱۴ ، ۵۱ و ۵۲ )، سیدوحید حسینی (دقیقه ۴۵) و یک گل به خودی برای تیم مهرام به ثمر رساندند.

این دیدار به قضاوت بهزاد کاوه و کمک داور مجید کرمی، مسعود محمدی پور و اصغر سعیدی برگزار شد.

بازیهای بعدی این گروه در تاریخ دوشنبه ۲۴ مهر با بازی دوتیم مهرام و سبزان (برای سرگروهی) و بهنوش ایران و کانون سردفتران برگزار خواهد شد.

گفتنی است این مسابقات هر ساله مهر ماه به مناسبت ۴ رویداد روزجهانی غذا، روز جهانی استاندارد، روز ورزش و تربیت بدنی و روز ملی صادرات برگزار می شود .

 

کاشانی

نویسنده

کاشانی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *