اهم اخبار

تراز شرکت مارگارین مثبت شد

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

مدیرعامل و هیئت مدیره مارگارین با انتشار پیامی از مثبت شدن تراز سود و زیان ماهیانه شرکت طی چهارماهه نخست سال مالی جدید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، متن نامه به شرح زیر است:

سهامداران محترم شرکت مارگارین (سهامی عام)

با سلام و احترام؛

خداوند سبحان را شاکریم که همزمان با روز مبارک کارگر ، شرکت مارگارین (سهامی عام) یکی از بزرگترین شرکتهای تولید روغن نباتی در کشور، از ابتدای سال مالی جدید (دی ماه ۱۴۰۱) با اقتدار تمام و با روحیه جهادی مدیران، اعضای جدید هیات مدیره و کارگران تلاشگر و متعهد به آرمان های حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری در سال مهار تورم و رشد تولید توانستیم تراز سود و زیان ماهیانه شرکت را طی چهار ماهه نخست سال مالی جدید مثبت و گزارش حسابرس مستقل محترم مربوط به عملکرد میاندوره ای سال گذشته را پس از ماهها تاخیر اخذ و جهت آگاهی و شفاف سازی اطلاعات مالی برای سهامداران محترم درکدال منتشر نماییم.

جا دارد از مساعدت و همکاری صمیمانه مدیریت عالی بورس و اوراق بهادار  و همکارانشان در ارائه رهنمودهای  موثر ، مستمر و دلسوزانه که در راستای صیانت از حقوق سهامدارن محترم صورت گرفت تشکر و قدردانی نماییم  از محضرکلیه سهامداران معزز شرکت مارگارین (سهامی عام) که با کمال آرامش و صمیمیت مثال زدنی ما را در تحقق اهداف شرکت یاری رساندید کمال سپاس و تشکر را داریم .

از مساعدت ها و همیاری بی بدیل مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و مدیران شرکت توسعه صنایع بهشهر در حل مشکلات و کاستی های موجود ، کمال تشکر و قدردانی داریم .

هیات مدیره شرکت مارگارین (سهامی عام) ضمن سپاس خاضعانه به درگاه خداوند قادر متعال بخاطر توفیق افتخارخدمت به کشور و تلاش برای تولید و عرضه یکی از مهمترین کالاهای اساسی و مصرفی خانوار و جهت کسب این حد از اعتماد سهامداران عزیز، از صمیم دل تشکر نموده و امیدوارم با اتکا به حمایت های شما گرانقدران بتوانیم بیش از گذشته در راستای تحقق اهداف تعیین شده تلاش نماییم.

مدیر عامل و هیات مدیره    

 شرکت مارگارین(سهامی عام)

سرویس خبری: صنعت غذا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *