اهم اخبار

تجلیل از مقام کارگر با حضور مدیرعامل صنایع شیر ایران در پگاه تهران؛ تولید محصول دانش بنیان مورد توجه است+عکس

بدون دیدگاه

توجه به تولید محصولات دانش بنیان و تلاش نیروی انسانی یکی از راه‌های اعتلاء و ماندگاری است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، علی‌اصغر محمدپور مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران در مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر که در پگاه تهران برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب افزود: در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین، با غیرت و تعصب همیشگی به تولید محصولات دانش بنیان نگاهی ویژه‌تر شود.

وی با اشاره به بازدید از شرکت‌های تابعه افزود: شرکت‌های تابعه پگاه در راستای اعتلا و ارتقای سازمان با تولیدات فنی و محصولی دانش بنیان خود توانستند میلیون ها دلار صرفه جویی ارزی داشته و نیاز به واردات را تامین کنند که تولید استلابیلایزر در پگاه گیلان و کاغذ پارچمنت در شرکت بسته‌بندی پگاه نیز موید همین امر است.

او همچنین افزود: برای اینکه برند و سازمان ماندگار بماند باید جنگید و با سرعت نسبت به اعتلای سازمان تلاش داشت و در این مسیر، توسعه تولید و ساختار فروش از اولویت‌ها باشد تا نه تنها از بازار رقابت جا نمانیم، بلکه سهم بیشتری از آن خود کنیم.

وی با اشاره به جایگاه ویژه منابع انسانی و مقام کارگر هم توضیح داد: تعهد سازمانی در شرکت‌های تولیدی پگاه و در جمع همکاران بالاست که ارزشمندو ستودنی‌ است.

محمدپور همچنین با تکریم کارگران تاکید کرد: جلسه‌ای با حضور کارگران در خصوص مشکلات مستقیم کار اختصاص داده خواهد شد.
سید جعفر میر مدیرعامل پگاه تهران نیز با ارائه گزارشی از موفقیت‌های این شرکت در ساخت دستگاه ها و راه اندازی خطوط تولید جدید، تمام توفیقات کسب شده را مرهون زحمات تک تک نیروهای شاغل در کارخانه دانست و گفت هر فرد در هر موقعیت و جایگاهی نقش موثری در افزایش بهره وری دارد .

گفتنی است، در این مراسم و با حضور مدیرعامل صنایع شیر ایران از کارگران نمونه سال پگاه تهران نیز تقدیر شد.

سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *