اهم اخبار

مدیرعامل شرکت پگاه تهران : افزایش تولید محصولات فراسودمند و دانش بنیان از برنامه های این شرکت است +ویدئو

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

دکتر سید جعفر میر گفت: با توجه به تولید محصولات لبنی و سلامت محور در پگاه تهران ، شرکت پگاه تهران در نظر دارد سطح تولید محصولات فراسودمند و دانش بنیان خود را  در سال ۱۴۰۱ افزایش دهد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودنیوز”، دکتر میر، مدیرعامل شرکت پگاه تهران  افزود: شرکت پگاه  همواره جز شرکتهایی  بوده است که هم در خرید شیر با قیمت مصوب دولتی و هم در زمینه فروش محصولات با قیمت های مصوب و حمایتی دولت پیشگام بوده است .

وی ادامه داد: هم اکنون هم از شروع افزایش قیمت شیر به ۱۲۰۰۰ تومان، شرکت پگاه تهران و شرکت صنایع شیر ایران به دامداران اعلام کرد که آمادگی خرید شیر را با مشخصات ذکر شده توسط دولت را دارد و بر همین اساس هم محصولات را بر مبنای  قیمت های حمایتی دولت تغییر دادیم و براساس قیمت مصوب دولت محصولات تعزیراتی را ارائه می دهیم.

مدیرعامل شرکت پگاه تهران  در پاسخ به خبرنگار ما درخصوص ارائه شیر مدارس با توجه به ایام پسا کرونا و بازگشایی مدارس گفت: در چند هقته گذشته به آموزش و پرورش برای تولید شیر مدارس اعلام آمادگی کردیم که مقداری تولید و توزیع کردیم. ولی همیشه شرکت پگاه آمادگی دارد شیر را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

وی در خصوص صادرات محصولات لبنی به سایرکشورها نیز گفت: صادرات با توجه به  قیمت ارز محاسبه شود، و با عنایت به افزایش قیمت شیر که نسبت برخی کشورها نیز بالا رفت. طبیعتا صادرات را مخصوصا با قیمت ارز فعلی دچار نقصان کرده است. ولیکن تمام تلاش بر این است با بهبود قیمت تمام شده ، بتوان به کشورهایی که افزایش قیمت را تقبل کرده اند، صادرات را از سر بگیریم

میر در پایان گفت: توصیه می کنم که مردم عزیز ، مصرف شیر و لبنیات را فراموش نکنند چرا که با سلامتی آنها  نسبت مستقیم دارد  و توصیه دارم با هر قیمتی این محصولات را تهیه کنند ما هم تمام تلاش را می کنیم با پایین ترین قیمت ممکن شیر را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم

برای مشاهده این فیلم روی ویدئو زیر کلیک کنید

فاطمه کاشانی

نویسنده

فاطمه کاشانی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *