اهم اخبار

اسماعیل نصیری نژاد خبرداد: رونمایی از ۴۳ محصول جدید شرکت پیمانه ۲۸۰+ ویدئو

بدون دیدگاه

اسماعیل نصیری نژاد گفت: ۴۳ محصول جدید شرکت پیمانه ۲۸۰ در نمایشگاه ایران اگروفود رونمایی شده است که امیدواریم مورد پسند مصرف‌کنندگان قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، اسماعیل نصیرنژاد، مدیرعامل گروه پیمانه ۲۸۰ در حاشیه سی‌امین نمایشگاه ایران اگروفود گفت: بازدیدکنندگان نمایشگاه نسبت به سال گذشته کاهش داشتند که شاید ساعت برگزاری و گرمای هوا دلیل این موضوع بوده ، همچنین حضور شرکت‌کنندگان خارجی نیز افزایش داشته است.

نصیرنژاد بیان کرد: صنعت غذا در ایران نسبت به رقبای خارجی در کشورهای همسایه پیشرفت قابل توجهی داشته ولی تا رسیدن به استانداردهای بین‌المللی فاصله دارد.

وی در خصوص چالش های این صنعت عنوان کرد: اگر منابع تامین اقتصادی تولیدکنندگان کامل باشد، افزایش تولید محقق می‌شود در غیر این صورت ظرفیت تولید کاهش می‌یابد که این دو به یکدیگر مرتبط هستند .

این فعال صنعت غذای کشور خاطرنشان کرد: افزایش تولید نمی‌تواند مهار تورم را درپی داشته باشد، واضح است کاهش تورم به صورت جبری تولیدکنندگان را تحت فشار قرار خواهد داد.

مدیرعامل گروه پیمانه ۲۸۰ افزود: ۴۳ محصول جدید در این نمایشگاه رونمایی شده است که امیدواریم مورد پسند مصرف‌کنندگان قرار بگیرد.

نصیرنژاد در پایان برای پیشرفت صنعت غذای کشور ابراز امیدواری نمود.

نویسنده

فاطمه کاشانی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *