اهم اخبار

مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی: توزیع ۲۱۰ قلم انواع کود توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: حدود ۲۱۰ قلم انواع کودهای مورد نیاز کشاورزان از طریق شبکه ی کارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی به کشاورزان عرضه می شود.

 

 

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)؛ به نقل از  روابط عمومی و اموربین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، حمید رسولی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی درباره مناقصات تامین کود از منابع داخلی که اخیرا توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی برگزار شده اظهار کرد: این شرکت با برگزاری مناقصات مستمر و برنامه ریزی شده بخشی از نیاز کشور به کودهای فسفاته و پتاسه را از تولیدکنندگان داخلی تامین می نماید؛ در همین رابطه در هفته جاری پنج قرارداد، برای تامین کودهای فسفاته و چهارقرارداد، برای تامین کودهای پتاسه با شرکت های معتبر داخلی تولیدکننده کود نهایی شده است.

وی افزود :شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در ادامه سیاست های خود برای تامین کودهای کشاورزی با اولویت تولیدکنندگان داخلی نسبت به برگزاری مناقصات تامین کودهای کشاورزی در هفته آتی نیز اقدام میکند.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ادامه داد: سیاست حمایت از تولیدکنندگان داخلی کودهای کشاورزی محدود به تولیدکنندگان کودهای پتاسه و فسفاته نبوده و این شرکت در سال جاری نسبت به انعقاد تفاهم نامه همکاری با ۲۵ شرکت معتبر داخلی اقدام نموده  است.

وی تصریح کرد: بدین ترتیب به این شرکت ها این امکان را می دهد که حدود ۲۱۰ قلم انواع کودهای مورد نیاز کشاورزان را از طریق شبکه ی کارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی به کشاورزان عرضه نمایند.

رسولی گفت: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از ابتدای سال جاری نیز با هدف معرفی محصولات این شرکت ها در سراسر کشور به کارگزاران توزیع نهاده و کشاورزان، کارشناسان ترویج و سایر ذینفعان کودهای کشاورزی، بیست همایش یک روزه معرفی محصولات در استان های مختلف برگزار نموده که مورد استقبال و توجه بسیار قرارگرفته است و تا پایان سال جاری نیز این روند با برگزاری حدود چهل همایش دیگر تداوم خواهد یافت.

 

سرویس خبری: کشاورزی

آرش مجتهدی

نویسنده

آرش مجتهدی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *