اهم اخبار

پیش‌بینی رشد ۵۰درصدی کالبر

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

شرکت لبنیات کالبر در سال ۱۳۷۳ با نام سرمایه‌گذاری نصر گستر اراک کار خود را آغاز کرد. این شرکت توانست پس از ده سال خود را وارد لیست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار کند.  

به گزارش صنعت غذا و کشاورزی به نقل از اقتصادآنلاین، شرکت کالبر طی این سال‌ها موفق شده است نشان‌های کیفیت متنوعی را کسب کند؛ نشان مدیریت کیفیت (ایزو ۹۰۰۱-۲۰۰۸)، نشان HACCP از شرکت TUV Nord و عنوان واحد نمونه صنایع لبنی استان مرکزی در سال ۱۳۹۰ از طرف اداره نظارت بر موادغذایی استان مرکزی از جمله این افتخارات هستند.

  با وجود اینکه این شرکت محصولات خود را در سراسر کشور به فروش می‌رساند، اما همچنان به دنبال بهبود کیفیت محصولات و تنوع بخشی به تولیدات خود است.

در همین راستا، این شرکت پس از ۲۰ماه تلاش توانست با سرمایه‌گذاری ۱۸میلیارد تومانی خط تولید شیر خشک کالبر را در دی ماه سال جاری به بهره‌برداری رساند.   این خط تولید ظرفیت تولید یک تن محصول در ساعت را دارد و می‌تواند محصولات شیر خشک، پودر آب پنیر، خامه، MPC و کازئینات را تولید کند.  

در پایان این شرکت پیش‌بینی می‌کند از محل درآمدهای این خط تولید بتواند حدود ۵۰درصد درآمدهای خود را افزایش دهد و به ۱۶۵میلیارد تومان در سال درآمدهای خود را ارتقاء دهد.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *