اهم اخبار

بررسی استراتژی قیمت‌گذاری و ورود محصولات جدید پگاه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

جلسه کمیته قیمت گذاری با حضور مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از  شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در این جلسه و با حضور عبدالله قدوسی، مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران، روند قیمت‌گذاری محصولات پگاه با توجه به اطلاعات و تحلیل‌های گرفته شده از بازار، ارزیابی شد.

در کمیته قیمت‌گذاری که معاون تحقیق، توسعه و هماهنگی تولید و جمعی از مدیران صنایع شیر ایران و شرکت پخش سراسری بازار گستر پگاه نیز حضور داشتند، نحوه ورود محصولات جدید به فروشگاه‌های زنجیره‌ای ارزیابی شد.

گفتنی است، اتخاذ استراتژی‌های قیمت‌گذاری متناسب با شرایط روز بازار و شرکت و به حداکثر رساندن سهم بازار با افزایش حجم فروش، به حداکثر رساندن سود فعلی با کاهش قیمت تمام‌شده محصولات و ایجاد زمینه افزایش استفاده از ظرفیت‌ها از اهداف تشکیل این کمیته است.

ارزیابی پگاه از آخرین وضعیت بازار شیرخام

همچنین در جلسه دیگری، با حضور عبدالله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران، ولی ملکی رئیس هیئت مدیره، محمدعلی کارگر مطلق معاون تحقیق، توسعه و هماهنگی تولید و حمیدرضا شادمانی مدیر شیرخام و مجتمع‌های کشت و صنعت صنایع شیر ایران، آخرین وضعیت بازار عرضه و تقاضای شیرخام و روند تغییرات کمی و قیمتی شیرخام بررسی و راهکارهای لازم ارائه شد.

قدوسی ضمن اشاره به اهمیت بکارگیری از دانش متخصصین فنی و دانشگاهی و خرد جمعی در اداره شرکت، بر تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده، استمرارکیفیت محصولات تولیدی، توسعه فروش و صادرات، همچنین داشتن سبدی اقتصادی از محصولات، تاکید کرد.

وی حفظ و صیانت از امانت سپرده شده به مدیران و استفاده صحیح از تمام ظرفیت‌های موجود را ضروری دانست.

در این جلسه، مدیران عامل شرکت‌های گروه نیز به بیان دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادهای خود در جهت پیشبرد امر تامین و فروش محصولات تولیدی پرداختند.

سرویس خبری: صنعت غذا

منبع: صنایع شیر ایران (پگاه)

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *