اهم اخبار

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی بیژن عنوان کرد:افتتاح بزرگترین کارخانه بسته بندی مواد غذایی خشک همزمان با نمایشگاه ایران اگروفود+ویدئو

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودنیوز”،حسین مصطفی زاده در حاشیه سی امین نمایشگاه ایران اگروفود به خبرنگار ما گفت:نمایشگاه امسل نسبت به سالهای گذشته پررونق تر و بازدید کنندگان بیشتری از آن استقبال کردند.

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی بیژن بیان کرد: امسال علاوه بر رونمایی از محصولات جدید، کارخانه جدیدی افتتاح کردیم که بزرگترین کارخانه بسته بندی خشک کشور است که دارای ۴۲ خط تولید در بسته بندی محصولاتی نظیر حبوبات، برنج، قند و شکرو … است که بسته بندی مواد غذایی خشک را درآن صورت می گیرد.

مصطفی زاده چالش های صنعت غذا را بی شمار دانست و گفت: رفع موانع و تعدادی از چالش ها در حوزه و اختیار دولت است و برخی دیگر از چالش ها نیز توسط بخش خصوصی و تشکل ها و اتحاد تولیدکنندگان و صاحبین کسب و کار قابل حل و فصل است.

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی بیژن در خصوص بحث قیمت گذاری دستوری گفت: قاعدتا با حضور وزیر صمت جدید و با توجه به شناختی که از ایشان داریم این مشکل را با بخشنامه هایی اصلاح خواهند کرد. در کل بحث دو نرخی و همچنین قیمت گذاری دستوری به ضرر تولیدکننده و مصرف کننده است و با آن مخالف هستیم.

این کارآفرین صنعت غذای کشور در خصوص انتظار از مسئولین گفت: هیچ انتظاری از مسئولین نداریم چرا که به صحبت های قبلی ما بی تفاوت بودند و انتظارات قبلی تولیدکنندگان را برآورده نکردند.

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی بیژن خاطر نشان کرد: به عنوان یک معلم کسب و کار مفتخرم اعلام کنم سیاست شرکت بیژن ، حرکت به سمت جلو است و به هیچ عاملی باعث نخواهد شد که عقبگرد و ساکن باشیم.

مصطفی زاده افزود: ما در حوزه تولید و توزیع در حال توسعه هستیم به نحوی که در تولید هر ماه محصول جدیدی به سبدکالایی بیژن اضافه می شود و در حوزه توزیع نیز با قرارداد با برندهای جدید و توسعه محدوده جغرافیایی در حال گسترش هستیم ، این اتفاق باعث می شود ، آن مسئولیت اجتماعی و رسالتی که داریم که کارآفرینی است هم قطعا گسترش یابد، بدین معنی که هر روز کارخانه جدید، شبکه توزیع جدی، انبار جدید ایجاد شود، جوانان و نیروی کار جدید به بیژن اضافه می شوند که باعث خوشحالی است.

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی بیژن به عنوان یکی از داوران و کارشناسان برنامه تلویزیونی “میدون” گفت: در این مسابقه، رسالت من مشاوره دقیق و واقع بینانه به جوانانی است که می خواهند وارد کسب و کاری بشوند،هر آنچه بلد هستم و اطلاعات درست و دقیق را در اختیارشان قرار می دهم.

وی افزود: فکر می کنم برای ورود به کسب و کار باید به صورت واقع بینانه جلو برویم، برای همین به کسب و کارهای حضور یافته در این برنامه تلویزیونی به صورت صریح مشکلات و معضلات احتمالی را گوشزد می کنم، این امر باعث شده با اقبال عزیزان و جوانان کشورم مواجه می شوم که برایم باعث افتخار است.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *