اهم اخبار

رونمایی از محصولات جدید سحرخیز در نمایشگاه آگروفود ۹۸

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته، سحرخیز نیز حضور دارد. این مجموعه قصد دارد در این نمایشگاه از محصولات جدید خود رونمایی کند.

 

 

سحرخیز تنها یک شرکت تجاری نیست، این مجموعه از حلقه‌ی اتحاد یک خانواده با اعتقاد بر ارائه محصولات با کیفیت و اصل احترام به مشتری از سال ۱۳۱۱پا به عرصه‌ی کسب و کار گذاشته است و از همان آغاز در اندیشه‌ی با هم بودن و با هم ماندن با حفظ ارزشمندترین سرمایه‌هایش یعنی حفظ اصالت و اعتماد مشتری بوده است.

سحرخیز طی هشتاد و هفت سال فعالیت در تهیه و فروش زعفران و دم نوش‌های گیاهی و دیگر محصولات مکمل، این ارزش‌ها را حفظ کرده است و همواره خود را ملزم به انجام اقدامات کنترلی و نظارتی دقیقی می‌داند که فرآیند پیچیده‌ای را از مزرعه تا مصرف در بر دارد.

سحرخیز در راستای برآوردن نیاز همراهانش به محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، کلیه محصولات خود را پس از تایید واحد کنترل کیفیت در محیطی کاملا بهداشتی و با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و بهره‌گیری از کارشناسان، متخصصین و کارکنان متعهد، تولید و بسته بندی می‌کند.

در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته، آگروفود ۲۰۱۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ خرداد ماه سحرخیز میزبان همراهان همیشگی خود است. سحرخیز به رسم دیرینه، با حضور در این رویداد در کنار همراهان خود، از سبد محصولات جدید خود رونمایی می‌کند.

آرش مجتهدی

نویسنده

آرش مجتهدی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *