مسئولان و دولتمردان با ساماندهی گندم،‌آرد و نان از ایجاد فساد و رانت جلوگیری کنند

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

یک نماینده مجلس از مسئولان و دولتمردان خواست تا با ساماندهی گندم، آرد و نان از ایجاد فساد و رانت در این بخش جلوگیری کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، زهره الهیان نماینده مردم تهران همزمان با روز ملی نان،  از مسئولان و دولتمردان خواست تا برای ساماندهی گندم، آرد و نان تمامی سعی و تلاش خود را به کار ببندند.

بر اساس این گزارش، وی در پیامی به مناسبت روز ملی نان نوشت: با سلام و تحیت بر خود لازم می‌دانم به مناسبت بیست و دوم آبان ماه ، روز ملی نان از تمامی نانوایان و خبازان زحمتکش کشورم تشکر و قدردانی کنم.

همه ما می دانیم که غذای قالب مردم نان است و حاصل زحمات کشاورزان ، صنعتگران ، سیلو داران و شرکت‌‌های حمل و نقل و نهایتاً با هنرمندی و تلاش بی وقفه نانوایان زحمت کش به دست مردم می‌رسد. لازم می دانم از فرصت استفاده کرده و از نانوایان خواهش کنم که علیرغم مشکلات اقتصادی و صنفی به کیفیت نان بهای بیشتری دهند و به مسئولین و دولتمردان تذکر دهم که با توجه به حمایت صددرصدی مجلس شورای اسلامی و تامین یارانه گزافی که برای نان مورد نیاز مردم ، سالانه پرداخت می شود ، نهایت تلاش و سعی خود را برای ساماندهی گندم ، آرد و نان ‌به کارگیرند تا مانع از ایجاد فساد و رانت شود.

سرویس خبری: مجلس و دولت

منبع: باشگاه خبرنگاران پویا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *