اهم اخبار

آموزش مهارت پرورش میگو به سربازان وظیفه خرمشهری

بدون دیدگاه

رئیس اداره شیلات خرمشهر از برگزاری دوره آموزشی – ترویجی اصول کاربردی پرورش میگو ویژه سربازان ناحیه مقاومت بسیج در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از ایسنا؛ میلاد منیعات با اشاره به اینکه یکی از برنامه های مهم شیلات برگزاری مستمر دوره های آموزشی ترویجی و ارتقا دانش علمی و فنی تولیدکنندگان و پرورش دهندگان است، اظهار کرد: رشته شیلات زمینه های شغلی متنوعی دارد و همچنین شهرستان خرمشهر از ظرفیت های شیلاتی خوبی برخوردار است که علاقمندان به این حوزه می توانند با فراگیری دانش تخصصی، فنی و همچنین بهره مندی از تجارب پرورش دهندگان در این عرصه موفق عمل کنند.

وی کسب مهارت های عملی و کاربردی را ضرورت اشتغال یابی جوانان دانست و ادامه داد: دوران خدمت سربازی بستر مناسبی جهت توانمندسازی و ارائه آموزش های مفید و بازارمحور به کارکنان وظیفه است تا پس از پایان خدمت، وارد بازار کار شوند.

منیعات از برگزاری دوره آموزشی – ترویجی اصول کاربردی پرورش میگو ویژه سربازان ناحیه مقاومت بسیج در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم شیلات برگزاری مستمر دوره های آموزشی ترویجی و ارتقا دانش علمی و فنی علاقمندان به این حوزه است.

وی اظهار کرد: در این کارگاه آموزشی – ترویجی که با تدریس حمید محمدی آذرم عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد در خصوص اصول مدیریتی پرورش میگو، تغذیه مناسب، راهکارهای مقابله با بیماری ها بحث و سخنرانی شد.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: ایسنا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *