اهم اخبار

اجازه فعالیت گسترده تر در میادین به تولید کنندگان پروتئینی

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما تولیدکنندگان بسیار خوبی در کشور داریم که اگر در بخش پروتئینی اجازه فعالیت گسترده تر بدهیم و به آن ها در میادین غرفه دهیم، شاهد روند خوبی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: خوشبختانه شاهدیم که دو واکسن ایرانی به عنوان واکسن تولید داخل شروع به انجام آزمایشات بالینی کردند و فردا موسسه رازی وارد مرحله آزمایش خواهد شد. به علاوه با توجه به پلت فرم این واکسن ها، در یک بخشی از تکنولوژی تزریق این واکسن ها، پس از تزریق امکان برداشتن ماسک وجود دارد.

وی افزود: در بخش باغبانی مشکلی نداریم و مردم کمبودی حس نمی‌کنند. در بخش زراعت به غیر از دانه های روغنی به آسانی خودکفا خواهیم شد. میزان کود و آفت کشی که ما برای محصولات کشاورزی در کشور استفاده می‌کنیم از سطح جهانی پایین تر است و محصولات ما بسیار سالم تر از میانگین جهانی است.

وزیر جهاد کشاورزی ابراز داشت: میادین میوه و تره بار پناه گاه اقشار آسیب پذیر جامعه است و باید شهروندان در این مکان مورد تکریم قرار گیرند. ما تولیدکنندگان بسیار خوبی در کشور داریم که اگر در بخش پروتئینی اجازه فعالیت گسترده تر بدهیم و به آن ها در میادین غرفه دهیم، شاهد روند خوبی خواهیم بود.

سرویس خبری: کشاورزی

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *