اهم اخبار

اعزام نمایندگان ویژه نظارت بر نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

مدیرکل دفتر بازرسی کالاهای اساسی وزارت جهاد گفت: از امروز نمایندگان ویژه دفتر بازرسی به منظور نظارت بر نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ به سراسر کشور اعزام شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی درباره اعزام بازرسان برای نظارت بر نحوه تامین گوشت و مرغ در کشور گفت: با توجه به نحوه مدیریت توزیع گوشت و مرغ در سطح کشور، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در روز ۲۳ فروردین استفاده از ظرفیت بازرسان در تمامی استان‌ها برای نظارت بر بازار مرغ را به دفتر بازرسی وزارتخانه ابلاغ کرد.

او افزود: طبق این ابلاغیه تمام بازرسان و ناظران در تمامی استان‌ها مکلف هستند با برنامه‌ریزی، اقدامات لازم برای نظارت ویژه بر کلیه زنجیره تولید، تامین و مصرف مرغ و گوشت را اجرایی کنند.

امرالهی ادامه داد: دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی نمایندگان ویژه‌ای به استان‌ها معرفی کرده تا به صورت چرخشی و طبق ماموریت خود، از تمام زنجیره مورد نظر نظارت لازم را داشته باشند.

او گفت: این نمایندگان از امروز به استان‌ها اعزام شده‌اند تا نظارت بر زنجیره تولید، تامین و بازار مصرف گوشت و مرغ را اجرایی کنند.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *