اهم اخبار

افزایش قیمت نان هنوز قطعی نشده است

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان این که افزایش قیمت نان در مرحله مذاکره است گفت: هنوز هیچ مصوبه ای در این رابطه به دست اتاق اصناف ایران نرسیده است .

 

 

ابراهیم درستی نایب رئیس اتاق اصناف کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در واکنش به موضوع افزایش قیمت نان گفت: فعلا در حال مذاکره برای افزایش قیمت نان هستیم و هنوز هیچ مصوبه ای در این رابطه به دست اتاق اصناف ایران نرسیده است .

وی افزود: قیمت نان در سراسر کشور به ویژه در نانوایی های بدون مجوز به صورت غیرکارشناسی افزایش یافته است اما همانطور که استانداری نیز اعلام کرده هنوز هیچ مصوبه ای برای افزایش رسمی قیمت نان نداریم.

نایب رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: صحبت هایی درباره افزایش قیمت نان صورت گرفته اما هنوز مصوبه ای در این باره نیامده و قیمت هایی که در بازار مشاهده می شود غیرکارشناسی است.

وی تصریح کرد: چهار سال است که قیمت نان به نفع نانوایی ها افزایش نیافته اما هزینه های تولید آن ها بالا رفته است؛ سال قبل قرار بود ۱۵ تا ۲۰ درصد قیمت نان افزایش یابد اما دولت مخالفت کرد.

وی گفت: در هر حال یا باید قیمت نان افزایش یابد یا معافیت های خاصی به لحاظ بیمه، مالیات و غیره برای نانوایان در نظر گرفته شود تا این قشر زحمتکش نیز آسیب نبیند.

 

سرویس خبری: صنعت غذا

آرش مجتهدی

نویسنده

آرش مجتهدی

بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *