اهم اخبار

انتقاد بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره کاله از بانک مرکزی/ اگر به حرف گوش کنند صادراتمان سه تا چهار برابر می شود +فیلم

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

غلامعلی سلیمانی سیاست های بانک مرکزی را در خلاف جهت تولید و صادرات دانست.

به گزارش اگروفودنیوز، رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی کاله در گفتگو با خبرنگار اتاق بازرگانی ایران گفت : ما تا زمانیکه تک نرخی ارز در صنعت داشته باشیم، مشکلات پا برجا خواهد بود.

سلیمانی افزود: وزیر صمت، آقای رزم حسینی ، فردی کار بلد و شایسته است در صورتیکه استراتژی مشخص باشد. ولی ایشان هم باوجود عدم تک نرخی بودن ارز، کاری از پیش نخواهد برد .

این کارآفرین برجسته کشور گفت :به گفتار نیست به اجراست، بانک مرکزی هیچ کاری ندارد و قوانینش کاملا بر خلاف صنعت و تولیدکننده است و متاسفانه بسیار خود رای است.

سلیمانی افزود :سیصد میلیون دلار از بانک مرکزی طلبکار هستم. وقتی این پول را وارد کشور کردم بعنوان توقیف اموالم مصادره کرد. 

بنیانگذار گروه سولیکو(کاله) در ادامه گفت : ما هم در قسمت مواد اولیه،هم تولید و هم صادرات مشکل داریم ودلیل همه نیز چند نرخی ارز است. اگر مسئولین همراه باشند به حرف صاحبنظران و کسانی که تولید قابل صادرات دارند گوش دهند، حتما صادرات کشور متحول می شود و خود من سیصد میلیون دلاررا به یک میلیارد دلار صادرات را افزایش می دهم. پس می توانم صادراتم را سه یا چهار برابر کنم.به حرف ها گوش نمی دهند چون عده ای از چند نرخی ارز سود می برند.

مشاهده فیلم در ویدیوی زیر:

 

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *