اهم اخبار

اکسترکت زعفران محصول جدید تروند زعفران در نمایشگاه اگروفود رونمایی میشود

بدون دیدگاه

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز) ، قرن هاست که خراسان جنوبی و منطقه قاینات به علت ارتفاع مناسب از سطح دریا و نوع آب و خاک آن، پیشتاز، پیشگام و پرچمدار تولید برترین زعفران جهان است و بر این اساس “قاینات” را پایتخت و مهد زعفران جهان می شناسند.
به پاس حفظ این جایگاه، شرکت تروند زعفران قاین به عنوان مجموعه ای خانوادگی که نسل در نسل در کشت و کار زعفران و زرشک عمر خویش را گذرانده اند، در سال ۱۳۸۰ در مهد گل های ارغوانی زعفران جهان به عنوان اولین واحد اصولی فرآوری زعفران را راه اندازی نمودند تا این پیشینه را به جدیدترین تغییرات و تحولات بازارهای جهانی بسط دهند.
مجموعه تروند زعفران قاین به علت ایده پردازی های تکنولوژیکی در جهت جلوگیری از خام فروشی محصولات زعفران و زرشک و تکمیل زنجیره ارزش آن به سمت تولید، بسته بندی و برندسازی زعفران و محصولات جانبی از زعفران و زرشک در راستای افزایش فرهنگ مصرف زعفران، بهبود کیفی و افزایش اثرگذاری مواد موثره زعفران و زرشک در مصرف روزانه در راستای رفاه مصرف کنندگان و اصل مشتری مداری اقدامات علمی و فناورانه ای در تکمیل زنحیره ارزش نموده است. تروند زعفران قاین مفتخر به کسب عنوان مجموعه دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده و تاکنون  محصولات شاخص دانش بنیان زیر را به بازار های داخلی و جهانی معرفی نموده است:
– زعفران و زرشک ارگانیک
– آدامس زعفران
– آدامس زرشک
– قرص جوشان زعفران
– آب زرشک
– نوشیدنی زعفران
– نوشابه زعفران
– انواع دمنوش های زعفرانی

در همین راستا شرکت تروند زعفران قصد دارد در بیست و ششمین نمایشگاه اگروفود تهران فرآورده جدید خود از زعفران بنام اکسترکت زعفران که برای اولین بار در ایران به روش التراسونیک فرآوری می گردد، رسما رو نمایی نماید.

شرکت تروند زعفران قائن در بیست و ششمین نمایشگاه اگروفود تهران محل دائمی نمایشگاه ها سالن ۵ غرفه ۲۳-۱-۵ تاریخ ۲۸ الی ۳۱ خردادماه ۹۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان محترم است.

کاشانی

نویسنده

کاشانی

بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *