اهم اخبار

برگزاری اولین نمایشگاه و کنفرانس زندگی سالم

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

اولین نمایشگاه و کنفرانس « زندگی سالم | healthy life»، بهمن ماه ۱۴۰۱ در برج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، میلاد بهادری، مدیرعامل گروه رسانه‌ای آتا به ارائه جزئیاتی پیرامون این رویداد پرداخت و با اشاره به تاریخ برگزاری این نمایشگاه گفت: اولین نمایشگاه و کنفرانس «زندگی سالم | healthy life»، بهمن ماه ۱۴۰۱ توسط گروه رسانه ای آتا و با همکاری سازمان ها و انجمن های مرتبط برگزار می شود.
دبیر اجرایی رویداد، محورهای این نمایشگاه و کنفرانس را در چهار بخش محصولات غذایی سلامت محور، محصولات ارگانیک، تغذیه و رژیم غذایی سالم و تغذیه ورزشی خلاصه کرد و گفت: در این رویداد که با حضور تولیدکنندگان محصولات غذایی و مکمل های رژیمی، مشاوران و متخصصان تغذیه، جامعه ورزشی و علاقه مندان برگزار می شود، ضمن ارائه و معرفی محصولات سلامت محور، آخرین یافته ها و دستاوردهای علمی در این حوزه ها مورد بررسی قرار می گیرد.
او ضمن اشاره به برگزاری کارگاه های تخصصی و برنامه های جانبی در حاشیه این رویداد گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۱۶۷۲۷ تماس حاصل نموده و یا به آدرس https://ataainfo.com/health/ مراجعه نمایند.
بر اساس اظهارات بهادری، به منظور بررسی و پیشبرد هرچه بهتر اهداف کنفرانس، در این برنامه از سیاست‌گذاران و مسئولان مربوطه هم دعوت می‌شود.

سرویس خبری: صنعت غذا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *