اهم اخبار

بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر در گفتگو با اگروفودنیوز: مسئولین از دانش تولیدکنندگان تحت عنوان تصمیم سازی برای تصمیم گیری درست استفاده کنند+فیلم

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

مهندس مرتضی سلطانی می گوید: با راه اندازی بیش از ۴۰ واحد صنعتی در صنایع مختلف، کارگروهی، توجه  به دانش و شخصیت جوانان از اهداف و علایق او است.

برای مشاهده این ویدیو روی کادر زیر ضربه بزنید – “ترجیحا فیلترشکن دستگاهتان خاموش باشد”

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی”اگروفودنیوز”مرتضی سلطانی در پاسخ به سئوال خبرنگارما در مورد  وضعیت کنونی تولید و صادرات در حوزه صنعت غذا  گفت: کل جامعه متشکل  از مردم، دانشگاهها، تولیدکنندگان در تلاش هستند که از این پیچ سخت عبور کنیم، اما ما تولیدکنندگان همیشه وظیفه داریم با تولید و عرضه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب  به مصرف کنندگان وظیفه خود را انجام دهیم

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی پژوهشی زر ادامه داد : اما این روزها مسئولیت و تعهد ما تولیدکنندگان مضاعف است ، چرا که اگر در این راه درست عمل کنیم و بهترین محصول با قیمت مناسب به بازار عرضه کنیم  هم مزد داریم و هم منت . بدین معنی که مردم متوجه می شوند که در این شرایط سخت چقدر پای آنها  برای تولید محصول با کیفیت و قیمت مناسب ایستاده ایم.

سلطانی افزود:تمام آرزویم این است که تمام مردم، دانشگاهیان، تولیدکنندگان،نیروهای کار،مسئولین همه با هم همدل شویم و یکدیگر را درک کنیم که چقدر شرایط سختی برای مردم  عزیزمان پیش آمده است و قیمت تمام شده ها را پایین بیاوریم، محصولات را با کیفیت بیشتری تولید کنیم و بیشتر در دسترس مردم قرار دهیم.

این کارآفرین برجسته و صادرکننده ممتاز کشورمان بیان کرد: من به عنوان سرباز صنعت همه آرزویم خدمت به مردم بوده است و همواره در عرصه صنعت کار کردم و صنعت غذا تنها بخشی از صنایعی بوده که در آن فعالیت داشتم و در همه صنایع  به عنوان بنیانگذار  و ایجاد کننده واحد صنعتی  بودم و در این سال ها  بیش از ۴۰ کارخانه در زمینه های مختلف ساختم، واحدهایی در زمینه صنایع سنگین ، نیرو محرکه ، صنعت غذا  و… بنا نهادم  و در کل حرفه و دانش من ایجاد واحدهای صنعتی است.

بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر تصریح کرد: هدف و علاقه من  تا آنجایی که بضاعتم اجازه می داده  این بوده که به صورت کار گروهی team work””  کار کنم و مدیریت را از مالکیت جدا کنم، به جوانان بها دهم و به دانش و شخصیت وعشق و علاقه ی آنها فضا دهم، خدا را شکر علی رغم تمام مشکلات تا به امروز با همدلی،همراهی و همفکری توانستیم به اینجا برسیم و از خدا می خواهیم که تا آخرین نفس بتوانیم در خدمت تولید و توسعه سرزمینمان باشیم و بتوانیم ذره کوچکی از زحمات و بزرگی این مردم را همراهی و کمک کرده باشیم

نایب رئیس مجمع کارآفرینان ایران در پاسخ به اگروفودنیوز در خصوص ارزیابی ایشان از نحوه قیمت گذاری دستوری در صنایع مختلف گفت: قیمت گذاری هم بد است و هم خوب . این طور نیست که تنها در کشورمان اینگونه باشد و در بقیه کشورها نظارتی  بر قیمت ها صورت نگیرد، نظارت در هم جا صورت می گیرد به خصوص در مورد محصولاتی کلیدی و پایه که سفره مردم را تشکیل می دهد از نظر کیفیت و قیمت نظارت می شود. منتها در کشور ما گاهی اوقات به عبارتی آش یا شور می شود یا بی نمک.

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی زر افزود:باید یک وضعیت متعدل و برآمده از دانش دنیا برخوردار باشیم و بتوانیم یک راه متعارف و قابل قبول را انتخاب کنیم که هم تولیدکننده در مسیر درست قرار بگیرد و آسیب نبیند و هم مصرف کننده به حق خود برسد.

سلطانی گفت: من با این نظارت ها اگر در مسیر درست باشد که باید هم باشد مخالف نیستم، اما آنجایی که نظارت در مسیر درست نباشد هم مصرف کننده و هم تولیدکننده آسیب می بیند با نظارت غلط دولت هم آسیب می بیند.

وی در پایان بیان کرد: پیشنهاد می کنم که مسئولین از دانش تولیدکنندگان تحت عنوان تصمیم سازی استفاده کنند برای تصمیم گیری درست که بتوانند زمان را مدیریت کنند چراکه گران ترین چیزی که خدا در اختیارمان گذاشته همان زمان است، از زمان درست استفاده شود به همه چیز می رسیم.

برای مشاهده ویدیوهای صنایع غذایی در پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی به بخش چند رسانه ای مراجعه کنید.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *