اهم اخبار

به همت بن‌دا فرآور صورت گرفت؛ تجلیل از علی میرزا خانی در رویداد «پیوند: تعامل رسانه و روابط عمومی»

بدون دیدگاه

رویداد «پیوند: رسانه و روابط عمومی» یکشنبه ۲۲ مرداد در مرکز نوآوری بن دا با حضور فعالان رسانه و روابط عمومی برگزار شد که در آن علاوه بر برگزاری پنل تخصصی و سخنرانی از فعالیت‌های «علی میرزاخانی»، روزنامه‌نگار حوزه اقتصاد تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، در این رویداد که آرش سروری اجرای آن را برعهده داشت، رضا کاظمی دینان از مدیران پیشکسوت حوزه روابط عمومی از اهمیت ارتباط روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات به عنوان عناصر مکمل هم سخن گفت و خواستار توجه مدیران روابط عمومی به علم ارتباطات به عنوان راهکار ارتقای جایگاه کسب و کارها شد.

همچنین حسن نمکدوست دکترای ارتباطات و روزنامه‌نگار در سخنانی غفلت از اخلاق در مسیر روابط عمومی ها را مساله امروز حوزه رسانه خواند و یادآور شد که در نسل گذشته اساتید علم ارتباطات بر سازنده بودن روابط به جای تخریب آن تاکیده داشته اند.

در ادامه این رویداد، بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه بن دا فرآور، «سعید مرجوی» با اشاره به اینکه تلاش دارد پاسخ اعتماد کشور به خود را با اعتماد به جوانان بدهد، گفت: من نهالستانی دارم که سرشار از استعدادهای جوان است و امیدوارم باغ بزرگ پر میوه جوانان ایرانی، به رشد و توسعه کشور کمک کند.

در این مراسم همچنین از تلاش های علی میرزا خانی سردبیر سابق روزنامه دنیای اقتصاد و سردبیر فعلی رسانه فردای اقتصاد تجلیل شد. علی میرزاخانی به مدت سه دهه در حوزه رسانه های اقتصادی کشور فعالیت داشته و تاثیر مهمی در رشد جایگاه رسانه‌ای داشته است.

در بخش پایانی این مراسم نیز پنل تخصصی تعامل میان رسانه و روابط عمومی برگزار شد که دکتر عاطفه موسوی، حسن عمیدی مشاور رسانه و تبلیغات دلپذیر، مزدک جشمیدی روزنامه نگار، مدیر روابط عمومی گلرنگ، بهزاد قبادی سردبیر خبرگزاری بازار، هوراد رنگچی سرپرست ارتباطات پاکشو و حمیدرضا کاکاوند رییس هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز صنایع آرایشی و بهداشتی به بیان نظرات خود پرداختند.

شرکت بن دا فرآور با نام تجاری بایولوئنس، مجموعه ای دانش بنیان و علم محور است که بزرگترین تولید کننده آنزیم و پروبیوتیک در غرب آسیا محسوب می‌شود و در حوزه‌های تخصصی شوینده، لبنی، خوراک دام و طیور، مواد غذایی، نساجی، الکل و نشاسته به فعالیت مشغول است.

سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *