اهم اخبار

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم: تامین آرد نانوایی‌ها از طریق سامانه / نان حجیم گران نشده است

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم گفت: هم اکنون افزایش قیمتی برای نان‌های حجیم در بازار نداریم.

محمدجواد کرمی رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم صنعتی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به اشاره به آخرین وضعیت تولید و توزیع نان‌های حجیم در بازار اظهار کرد: خوشبختانه تا به امروز تغییر نرخ جدیدی در قیمت نان ها حجیم رخ نداده است.

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم،  تصریح کرد: هم اکنون قیمت نان سنتی و حجیم مشخص شده و کماکان قیمت‌ها همانند گذشته است، قابل تذکر است که تمام نانوایی های حجیم و نیمه حجیم ملزم به اجرای قوانین مصوب اتحادیه هستند و هر گونه افزایش قیمت خارج از قانون تخلف خواهد بود.

کرمی در ادامه از قیمت نان‌های پرمصرف در بازار خبر داد و تصریح کرد: هر عدد نان باگت ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، نان بربری فانتزی ۲ هزار تومان، نان همبرگر ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و نان ساندویچی یک هزار و ۵۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم در پاسخ به این پرسش که برای تهیه نان کمبودی در آرد وجود دارد یا خیر؟ اظهار کرد: با توجه به شکل گیری سامانه شرکت بازرگانی دولتی، هر نانوایی می‌تواند از طریق این سیستم، آرد مورد نظر خود را تامین کند.

کرمی در ادامه با تاکید بر اینکه  نیرو‌های نظارتی بر تمام نانوایی ها نظارت دارند، افزود: هموطنان در صورت مشاهده هر گونه افزایش نرخ و فروش با قیمت های غیرمتعارف، آن را به نزدیکترین اتحادیه نانوایی خود اطلاع دهند تا بتوان به آن رسیدگی کرد.

رئیس اتحادیه نانوایان حجیم و نیمه حجیم با تاکید بر اینکه نان‌های حجیم و نیمه حجیم، یکی از نان‌های پرمصرف در جهان است ، گفت: با رشد شهرنشینی در ایران، تولید و مصرف این دسته از نان‌ها، رونق یافته و عرضه آن بیشتر شده است.

سرویس خبری: صنعت غذا

آرش مجتهدی

نویسنده

آرش مجتهدی

بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *