اهم اخبار

تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای رفع مشکل محصولات پسته و خرما

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان گزارش حضور مجمع نمایندگان در کرمان را ارایه داد.

به گزارش ایسنا، یحیی کمالی پور در تشریح برنامه‌های روز یکشنبه مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه نشست اول با حضور استاندار کرمان در خصوص مشکلات آب و زمین در حوزه جغرافیایی استان کرمان بود گفت: در این نشست مقرر شد راهکارهای لازم پیرامون رفع مشکل کشاورزان در حوزه چاه‌های غیرمجاز اندیشیده و عملیاتی شود.

وی از نشست دوم مجمع نمایندگان با مدیر کل اداره پست کرمان خبر داد و گفت: در این نشست مدیر کل پست گزارشی از عملکرد اداره کل ارائه کرد و نمایندگان نیز از عملکرد وی به لحاظ کسب رتبه برتر در کشور تقدیر کردند.

وی افزود: سومین نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی کشور، استاندار و فعالان بخش کشاورزی در شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت برگزار شد.

کمالی‌پور ادامه داد: در این نشست ۵۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای رفع مشکل محصولات پسته و خرما در نظر گرفته شد که از این مقدار ۲۰۰ میلیارد تومان تخصیص و ۳۰۰ میلیارد تومان از طریق صندوق توسعه ملی با توافقات انجام شده تخصیص می‌یابد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان همچنین از نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس در این نشست به بیان مشکلات حوزه انتخابی خود پرداختند و معاون وزیر نیز قول داد که آنچه در حوزه اختیارات خود باشد شخصا پیگیری و آنچه در حوزه اختیارات سایر معاونین وزارت باشد جمع‌بندی و در اختیار آنان قرار داده می‌شود.

کمالی پور افزود: در پایان این نشست‌ها، نمایندگان مجلس از کارگاه تولیدی پوشاک رگا کرمان بازدید کردند.

انتهای پیام

سمیه براتی

نویسنده

سمیه براتی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *