اهم اخبار

تصویب تخصیص سهمیه آب به شرکت نیشکر هفت‌تپه

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان از تصویب تخصیص ۱۰ مترمکعب در ثانیه سهمیه آب به شرکت نیشکر هفت‌تپه برای حل مشکلات این شرکت از سوی ستاد تسهیل کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از ایسنا؛ شهاب صدیقی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان با موضوع بررسی شرایط خشکسالی و توزیع آب در بخش‌های مختلف در حوضه رودخانه دز که امروز (۱۴ تیرماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: امروز در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان، اولویت تنظیم برنامه تامین آب شرکت نیشکر دهخدا که در پایین دست استان خوزستان قرار دارد و با مشکلاتی در بحث تامین آب مواجه است، پیگیری می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: مصارفی در بالادست این شرکت‌های نیشکری در خوزستان اتفاق می‌افتد که باید برای اینکه آب به شرکت‌های مورد نظر برسد، موضوعات رصد و پیگیری شوند.

سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان گفت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، اختصاص سهمیه آب ۱۰ مترمکعب در ثانیه به شرکت نیشکر هفت تپه به تصویب رسیده است که برای تولید این شرکت می‌تواند موثر باشد.

صدیقی افزود: ستاد مدیریت بحران و سازمان آب و برق خوزستان باید پاسخ خود را در خصوص این مصوبه به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور ارائه کنند.

سرویس خبری: کشاورزی

منبع: ایسنا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *