اهم اخبار

توضیحات و تشکر گروه صنعتی میهن در ارتباط با حادثه اخیر

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

گروه صنعتی میهن در اطلاعیه ای از ابراز محبت و همراهی هموطنان تشکر کرد و از ادامه فعالیتهای این گروه خبر داد

حوادث با همه تلخی‌های خود، گاه سویه‌های ارزشمندی از محبت و همراهی را نمایان می‌کند که از آسیب‌ها و رنج‌ها می‌کاهد و چراغ دلگرمی و امید را می‌افروزد‌‌.
حادثه‌ای که سه شنبه شب در شهر لبنیات “میهن” پیش آمد و با انبوهی از نگرانی‌ها و ابراز محبت‌های هم‌میهنان عزیزمان مواجه شد، بار دیگر این واقعیت را نمایان ساخت که “میهن” را از خود و خدمت‌گزار خود می‌دانند.
برای رفع دل نگرانی شما عزیزان و در پاسخ به پیگیری‌های گسترده، باید به عرض برسانیم که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه صدمات جانی به همراه نداشت که جای شکر و شادمانی دارد، اما متاسفانه به بخش‌هایی از مجموعه شهر لبنیات از جمله انبارها آسیب‌های گسترده وارد کرد که با تلاش آتش‌نشانان فداکار و همکاران گرانقدر پس از چندین ساعت آتش مهار و از سرایت و آسیب جدی به خطوط تولید پیشگیری شد.
با همت مثال زدنی و همدلی مدیریت و همکاران گروه صنعتی میهن، به وضعیت خطوط تولید بلافاصله رسیدگی و فاز نخست تولید در صبح چهارشنبه راه اندازی شد و فاز دوم طی ۲۴ ساعت و فاز سوم و چهارم طی ۷۲ ساعت از حادثه مذکور، راه اندازی می‌گردد تا وقفه‌ای در تولید و عرضه محصولات ایجاد نشود و با عنایت پروردگار دغدغه‌ای از این جهت وجود ندارد.
جا دارد از همه عزیزان و نهادهایی که طی این حادثه همراهی نمودند، به ویژه از آتش‌نشانان همیشه دلسوز و پرتلاش کمال تشکر را داشته باشیم و بازهم از محبت فراگیر هم‌میهنان عزیز سپاس‌گزاری خالصانه نماییم.
امیدواریم که با تلاش هرچه بیشتر در عرصه تولید ملی، خانواده ۲۲۰۰۰ نفره میهن بیش از گذشته در مسیر رشد و تعالی کارآفرینی کشور گام بردارد و همچنان از این طریق با افتخار خدمت‌گزار ایران زمین و مردمان نازنین آن باشد.

با احترام
روابط عمومی گروه صنعتی میهن

پایگاه خبری صننعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز) برای گروه صنعتی میهن آرزوی توفیق روز افزون کرده و امید دارد همچنان شاهد درخشش این برند ملی و محبوب #میهن باشد.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *