اهم اخبار

حضور ۱۲۳ شرکت خارجی در نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور تهران

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته با حضور ۱۲۳ شرکت خارجی از ۱۹ کشور جهان و ۳۶۶ شرکت داخلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

به گزارش اگروفودنیوز شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت. در این نمایشگاه شرکتهایی از کشورهای ترکیه، اتریش، چین، فرانسه، اسپانیا ،بلژیک ،ایتالیا، دانمارک ،هلند، آلمان، برزیل ، استرالیا ، هند ، کره، مجارستان، تایوان، رومانی، آرژانتین و ژاپن به همراه شرکتهای توانمند ایرانی آخرین دستاوردهای خود را در زمینه محصولات تولیدی ، پژوهشی ، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط ، انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل های غذائی، انواع خوراک دام و مکمل، ماشین آلات و تجهیزات، داروهای دامپزشکی و ضد عفونی کننده ها، مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری ، تجهیزات و ماشین آلات دامپروری و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ارائه می کنند.

در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته ، زمینه برای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای متخصصان کشورمان در حوزه های مختلف و در جهت افزایش سطح مبادلات تجاری فراهم شده است .

توسعه صادرات غیر نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه ها، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان ، از دیگر اهداف این نمایشگاه است .

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته از دیروز تا شانزدهم آذر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران بر پاست .

آرش مجتهدی

نویسنده

آرش مجتهدی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *