دکتر محمدعلی رستمیان به عنوان مدیرعامل شرکت “لبنیات پاستوریزه پاک” منصوب شد

۳ دیدگاه
image_pdfimage_print

طی حکمی از سوی حمیدرضا شیران، دکتر محمدعلی رستمیان به عنوان مدیرعامل شرکت “لبنیات پاستوریزه پاک” منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)،”لبنیات پاستوریزه پاک” طی حکمی دکتر محمدعلی رستمیان به عنوان مدیرعامل شرکت “لبنیات پاستوریزه پاک” منصوب شد.


متن حکم به شرح ذیل می باشد:
جناب آقای دکتر محمدعلی رستمیان
با سلام
احتراماً با استناد به مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۶/۶/۱۳۹۹ شرکت “لبنیات پاستوریزه پاک” به موجب این حکم جنابعالی به عنوان مدیرعامل شرکت “لبنیات پاستوریزه پاک” تا پایان مدت باقیمانده مجموع مذکور منصوب می شوید.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از تخصص و تجارب و خدمتی در چارچوب قانون تجارت، بخشنامه ها و دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های بنیاد و شرکت مادر با استفاده بهینه از ظرفیت ها و منابع موجود در شکوفایی و پیشرفت شرکت موثر باشید.
حمیدرضا شیران
مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی بنیاد مستضعفان

گفتنی است وی پیش از این مدیرعامل گروه زمزم ایران بود.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

3 نظر برای این مطلب

  1. خاک خورده says:

    با آرزوی موفقیت و بهروزی برای شرکت معظم پاک و بازگشت به دوران طلایی مجموعه که با نگاه به کیفیت محصولات و… قطعا محقق خواهد شد.به امید آنروز، موفق باشید دکتر رستمیان عزیز و گرامی

  2. سید says:

    به امید روزهای پربار و آینده ای روشن برای پاک ، قطعا با ظهور انرژی های نو و جوان و زدودن اندیشه های قدیمی و ناکارآمد که این شرکت بزرگ را در دهه گذشته دچار ضرری هنگفت نمود،به موفقیتهای بزرگ دست خواهد یافت.

  3. احمد احمد پور says:

    با عرض سلامخدمت ریاست شرکت پاک جهت رسیدگی مشکلات پخش گرم در منطقه ۷ میدانسپاه خ شهید حمیدرضا طاهریان هم راننده مسول پخش مشکلاتی برایبعضی مغازه‌داران پیش آورده‌است لطفارسیدگی نمایده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *