اهم اخبار

رئیس سازمان استاندارد در بازدید از پگاه اصفهان از سعه صدر شرکت های لبنی به خاطر هجمه های اخیر تشکر کرد

بدون دیدگاه

نیره پیروزبخت ، ریس سازمان ملی استاندارد ایران در بازدید از پگاه اصفهان از سعه صدر شرکتهای لبنی به خاطر هجمه های اخیر تشکر نمود.

به گزارش صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)؛ به نقل از روابط عمومی پگاه اصفهان ، نیره پیروز بخت ، ریس سازمان ملی استاندارد در راس یک هیات عالی رتبه از خطوط تولیدی شیر پگاه اصفهان بازدید نمود.

در ابتدای این بازدید مدیرعامل پگاه اصفهان ، گزارشی از وضعیت فعلی دریافت شیر، نیروی انسانی شاغل و بازارهای داخلی شرکت ارائه نمود.

کاشانی زاده به اهمیت پرسنل شرکت، از نگهبان تا مدیران به بحث کیفیت و توسعه محصولات اشاره نموده و توجه به رعایت کامل استانداردهای ملی و بین المللی را بعنوان رسالت شرکت عنوان نمود.

مدیرعامل شیر پگاه اصفهان ، ضمن قدردانی از ریاست سازمان ملی استاندارد ایران ، از وی به عنوان یک فرد موفق و مفید برای صنعت یاد کرد.

در ادامه پیروز بخت از اتفاقات رخ داده اخیر و ناصواب صدا و سیما که باعث ایجاد آسیب و ضرر و زیان به صنعت لبنیات گردید اظهار تاسف نموده و از شرکت های لبنی به خاطر سعه صدر تشکر نمود.

وی به لزوم توجه به استانداردها تاکید کرده و آگاهی مصرف کنندگان به حقوق خود را فرصتی برای واحدهای تولیدی نمونه بر شمرد.

پیروز بخت به تصویب سه بسته حمایتی شرکتهای تولیدی جهت توسعه کیفیت محصولات در شورای عالی استاندارد اشاره و تعهد شرکت های تولیدی به امر استقرار استانداردها با هدف پیشبرد اهداف سازمان و سلامت مصرف کنندگان را خواستار شد.

همچنین وی به ایستادگی سازمان استاندارد در مقابل ورود ذرت های آلوده به کشور اشاره نمود. در این مراسم ، کاشانی زاده از خانم پیروز بخت در خصوص خبر کذب وجو آفلاتوکسین در شیر که منجر به افت فروش در کشور و تبعات آن در خارج از کشور شد تقاضای مساعدت از سوی یک سازمان نظارتی فرمودند.

همچنین معاون کیفیت شرکت پگاه اصفهان تقاضای تجدید نظر بر صدور مجوز استاندارد خامه فله بعنوان ماده اولیه شرکت های تولیدی و همچنین همکاری در صدور نشان حلال بر همه محصولات صادراتی را خواستار شدند.

در پایان ، رئیس سازمان ملی استاندارد کشور، از خطوط تولید محصولات و واحد تحقیق توسعه شرکت شیر پگاه اصفهان بازدید بعمل آورد.

سرویس خبری: صنعت غذا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *