اهم اخبار

رئیس سازمان غذا و دارو: ۱۱ هزار واحد غذایی صنعتی در کشور مجوز تولید دارند

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

[heading]معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ۱۱ هزار واحد غذایی مجوز تولید صنعتی دارند و تولید کنندگان سنتی، واحدهای صنعتی محسوب نمی شوند.[/heading]

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر رسول دیناروند، گفت: در این چند ساله اخیر دستگاه های نظارتی قوی تر شده اند و برخورد آنها با تخلفات با جدیت صورت می گیرد و وضعیت نظارت بر محصولات سلامت محور بسیار بهتر شده است.

وی افزود: با توجه به نظارت هایی که صورت میگیرد و حساسیتی که مردم دارند و در نتیجه کمک دولت، در جهت ارتقاء کیفیت و سلامت فرآورده های غذایی در کشور پیش می رویم.

دیناروند اظهار داشت: به مردم توصیه می کنیم که حتما لبنیات پاستوریزه را در سفره غذایی خود داشته باشند و تاکید می کنیم که شیر و لبنیات کم چرب را در سفره غذایی خود داشته باشند.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: دو نوع تولید کننده در کشور ما فعالیت می کنند؛ تولید کننده های صنعتی و سنتی.

دیناروند خاطر نشان کرد: ۱۱ هزار واحد غذایی مجوز تولید صنعتی دارند و تولید کنندگان سنتی واحدهای صنعتی محسوب نمی شوند و زیر نظر اصناف دیگر فعالیت می کنند.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: کالاهایی که مجوز از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت دارند را با اطمینان مصرف کنند و بخاطر اینکه سلامت مردم همواره در اولویت های سازمان غذا و دارو می باشد اگر واحدهایی که مجوز داشته باشند کوچکترین تخلفی را داشته باشند با جدیت با آنها برخورد می شود.

دیناروند در پایان گفت: صنعت غذایی ما در کشور پیشرو است و خوشبختانه در این عرصه صادرات بسیار خوبی نیز داریم.

تلگرام

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *