اهم اخبار

رئیس هیئت مدیره انجمن افزودنی‌های صنایع غذایی کشور: توسعه صنایع کوچک حمایت همه جانبه دولت را می‌طلبد

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

پرویز جهانگیری می گوید: حمایت دولت در بخش صنایع کوچک با وضع مقررات و قوانین پیشرفته می‌تواند سبب توسعه و پیشرفت این بخش گردد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، دکتر پرویز جهانگیری با توجه به فرا رسیدن روز صنایع کوچک در خصوص حمایت و عوامل تاثیر گذار در صنایع کوچک به خبرنگار ما گفت: اصولا دولت‌ها با تکیه بر اطلاعات دست اندرکاران و متخصصین و نیز بهره گیری از تجربیات صاحب نظران اقدام به برنامه ریزی و نظارت بر حسن انجام کار می‌کنند و از دخالت‌های بی مورد و مزاحم اجتناب می‌نمایند که در این راه مثبت و کارا از مداخله گران رانتی و فامیلی خبری نخواهد بود.

این کارآفرین کشور بیان کرد: در طی این طریق و به نتیجه رساندن هدف‌های تعریف شده برای ایجاد این اشتغال می‌بایستی از توانمندان و علاقه‌مندان بهره گرفت تا در جهت هدف‌های تعریف شده حرکت داشته باشند.

رئیس هیئت مدیره انجمن افزودنی‌های صنایع غذایی کشورگفت: دولت برای رسیدن به هدف‌های خود اقدام به حمایت‌های مالی برای ایجاد زمینه‌های لازم می‌نماید.

وی عنوان کرد: کاری که چین در این زمینه نمود سبب گسترش کسب و کار و تولید ارزان در روستاها بود که همراه با فقر زدایی بصورت گسترده، بازار قابل ملاحظه‌ای را برای کالاهای ارزان و کم هزینه در جهان و داخل چین گشود.

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی پارس استا افزود: در رسیدن به این هدف تعریف شده با ایجاد اشتغال در بخش‌های صنایع کوچک که استعداد لازم برای پیشرفت در آنها مشهود است، می‌توان آنها را به بخش‌های بزرگ ارتقا داد.

جهانگیری در پایان خاطر نشان کرد: حمایت دولت در این بخش با وضع مقررات و قوانین پیشرفته و با حمایت‌های مادی و معنوی و عدم دخالت‌ و سپردن امور به خود دست اندرکاران می‌تواند سبب توسعه و پیشرفت در این بخش‌ها گردد.

سرویس خبری: صنعت غذا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.