اهم اخبار

رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع غذایی سمیه در گفتگو با اگروفودنیوز مطرح کرد: فرآورده های غذایی سمیه، در مسیر خلاقیت و توسعه

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع غذایی سمیه از تولید و عرضه کشک خشک تنقلاتی با برند کشکام بعنوانی کالایی منحصر به فرد خبر داد

محمد عبدالهی در پاسخ به سئوال خبرنگار پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) در خصوص نقش پژوهش و نوآوری در موفقیت و تولید محصولات با کیفیت یک شرکت گفت: آنچه در این زمینه باید مورد توجه قرار بگیرد این است که ما در شرکت صنایع غذایی سمیه به این مقوله به عنوان سرمایه گذارى بلند مدت نگاه مى کنیم و محصول آنرا دارایی نامشهود خود مى دانیم .
رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع غذایی سمیه افزود : امروز باور مجموعه ما به مبحث تحقیق و توسعه بیشتر از گذشته است و از توان علمى نیروهاى توانمندى بهره مى برد، حتما وقتى بخواهیم محصول جدیدى را تولید کنیم و یا محصولات قبلى خود را بازنگرى و ارتقا دهیم از مسیر علمى و پژوهشى عبور مى کنیم تا کالایی که از بستر شرکت سمیه تولید مى شود داراى شناسنامه و منحصر به این شرکت باشد .


این فعال صنعت غذای کشور ادامه داد : به طور مثال مصرف کننده مى تواند تمایز کیفى و بسته بندى را در محصول ماتینا که متعلق به شرکت سمیه است کاملا درک کند . چرا که این نوشیدنى کم نظیر به هیچ وجه با رقباى خارجی و داخلى آن تشابهى از جنس طعم ، ارزش محتوى و یا بسته بندى آن ندارد . باور به تقلید ما را از خلق، که یکى از صفات الهى به شمار می رود، دور مى کند. اگر مبناى کار ما بر خلق است مسیر آن از تفکر عمیق و استفاده از علم و پژوهش است.

عبدالهی افزود: اخیرا شرکت سمیه  با بیش از سه سال تحقیق و آزمایش محصول کشک خشک تنقلاتى را وارد بازار نموده است که اگر مسیرى غیر از بحث پژوهش را پیش مى گرفتیم قطعا محصولى خلق نمى شد و نهایتا کپى از سایرین کرده بودیم .

کشکام، محصول جدیدی از سمیه به بازار می‌آید

وی در پایان گفت :خلاصه موضوع اینکه دیدگاه اینجانب و مجموعه فرآورده های غذایی سمیه بر این است که کالای ما در زمان عرضه در مقایسه با کالایی که در بازار حضور دارد ،یا باید جدیدیتر باشد و یا بهتر و هر دو این خواسته ها از مسیر علمى و پژوهشى میسر است .
در نهایت ما براى مطرح شدن در سطح جهانى و رقابت در این سطح استراتژى خوبى را برگزیده ایم و در آینده شاهد محصولات متمایز بیشترى از این مجموعه خواهیم بود .

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *