اهم اخبار

رشد صادرات در مقابل کاهش واردات نتیجه تلاش تولید کنندگان است

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد استان تهران در جمع واحد‌های نمونه تولیدی استان، توسعه صادرات و کاهش واردات را در شرایط تحریم و کرونا حاصل تلاش بی وقفه صنعتگران و تولیدکنندگان دانست که در سال جهش تولید خوش درخشیدند. 


به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)،پیروزبخت با اشاره به روز ملی کیفیت، یکی از مباحث مهم در قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد را موضوع کیفیت عنوان کرد و گفت : کیفیت باید در تمامی شئون زندگی تسری یابد.


وی با اشاره به موانع تحریم و مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: با همت و پشتکار تولیدکنندگان توانستیم به جهش بزرگی در تولید دست یابیم بطوریکه در برخی موارد بی‌نیاز از واردات باشیم که این رشد، طلیعه ای است برای آینده ای روشن. 


پیروزبخت با اشاره به تحولات سیاسی و اقتصادی در دنیا تصریح کرد: موفقیت های اخیر سازمان ملی استاندارد ایران در کسب کرسی و ریاست کمیته های بین المللی در طول تاریخ این سازمان بی سابقه بوده است. 
رییس سازمان ملی استاندارد ایران در ادامه به تفسیر زندگی از بعد کمی و کیفی پرداخت و توجه مخاطبان را به ابعاد کیفی زندگی معطوف ساخت. 


پیروزبخت با اشاره به شعار حفاظت از زمین با استانداردها ابراز امیدواری کرد: با رعایت استانداردها محیط زیست ایمن و سالم تری را برای آینده فرزندان ایجاد کنیم.


در پایان از واحدهای نمونه تولیدی استان تهران با اهدا لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *