اهم اخبار

سهمیه نهاده دام و طیور تا پایان اردیبهشت در بازارگاه بارگذاری می‌شود

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از بارگذاری سهمیه نهاده های دام و طیور در سامانه بازارگاه تا پایان ماه خبر داد و گفت: تولیدکنندگان هیچ نگرانی در خصوص تخصیص نهاده های دام و طیور خود نداشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از ایرنا؛ عباس عسکرزاده در خصوص تخصیص ارز و تامین نهاده های مورد نیاز صنعت دام و طیور کشور افزود: با توجه به تامین سه میلیارد دلار ارز مورد نیاز برای خرید غلات و نهاده های دامی در ماه مبارک رمضان بیش از ۱.۵ میلیون تن انواع نهاده دام و طیور، کالای اساسی و مواد پروتئینی به کشور وارد شده است.

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: سهمیه نهاده فروردین ماه دامداران روستایی و عشایری، دامداران صنعتی و شیری، مرغداران و پرورش دهندگان طیور به طور کامل در سامانه بازارگاه بارگذاری شده و در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفته است.

وی اظهارداشت: بنابراین نهاده های مورد نیاز اردیبهشت ماه نیز موجود است و تا پایان ماه در سامانه بازارگاه بارگذاری می شود بنابراین تولیدکنندگان نگرانی درخصوص تخصیص و تامین نهاده های مورد نیاز تولید خود نداشته باشند.

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: ایرنا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *