اهم اخبار

عرضه محصولات گروه صنعتی پژوهشی زر در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران

بدون دیدگاه

گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام که از زیرمجموعه‌های هلدینگ صنعتی پژوهشی زر است در بیست و دومین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته با آخرین دستاوردها و محصولات خود در زمینه نهاده های کشاورزی، دامپروری و زنبورداری حضور دارد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، گروه صنعتی پژوهشی زر جدیدترین محصولات ویژه کشاورزی خود را شامل محصول کود آلی مایع ارگانیک و تولیدات جدید گروه شامل کودهای ۱۳-۱۳-۱۳NPK ، فروت ست، گوگردى، فسفات پتاسیم، فسفیت پتاسیم، بذرمال و کودهای مخصوص پسته و نخل خرما با برند “زرگرین” دراین نمایشگاه عرضه کرده است.

همچنین محصول دیگر گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام که برای نخستین بار دراین نمایشگاه عرضه شده، خوراک مایع قندی زنبور عسل غنی شده با اسیدهای آمینه است.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران با حضور ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی در محل نمایشگاه بین المللی تهران امروز آغاز بکار کرد.

این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ۱ مرداد الی ۴ مردادماه برگزار می شود.

در این نمایشگاه مشارکت کنندگان آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه خوراک و مکمل های دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری، داروهای دامپزشکی، واکسن و ضدعفونی کننده، آزمایشگاه و تجهیزات، ماشین آلات دامپروری و… به نمایش می گذارند.

گروه صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام نیز با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری تا روز ۴ مرداد ، در غرفه شماره۲ سالن ۳۵ نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان کارشناسان، بهره برداران و علاقه مندان به این حوزه هاست.

سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *