اهم اخبار

«غچین» در تدارک برگزاری مجمع سالانه

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

شرکت مجتمع کشت و صنعت چین چین از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی خود به شرکت در مجمع عمومی جهت تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی، شرکت مجتمع کشت و صنعت چین چین با نماد معاملاتی غچین مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه برگزار می‌کند.

جزئیات برگزاری مجمع به شرح زیر است:

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوزDPM-IOP-99A-189 مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ در استان خراسان رضوی ،شهر مشهد به آدرس بزرگراه شهید کلانتری – هتل پردیسان – سالن عطار برگزار میگردد حضور بهم رسانند.
ب– دستور جلسه :

تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

سایر موارد
توضیحات:

اصلاح بند مربوطه در اساسنامه

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :

با توجه به ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار و در راستای رعایت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم مجمع عمومی فوق العاده شرکت صرفا با حضور حداکثر ۱۵ نفر اشخاص حقیقی و حقوقی و کسب حد نصاب قانونی لازم برای رسمیت جلسه برگزار می شود. لذا با عنایت به محدودیت اعمال شده همزمان با برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت، سهامداران محترم می توانند با مراجعه به شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق آدرس instagram.com/chinchincompanyوhttps://www.aparat.com/chinchinco در جریان برگزاری مجمع قرار گیرد.

سرویس خبری: صنعت غذا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *