اهم اخبار

محصولات گروه زر در بزرگترین شهر شرق آفریقا به نمایش درآمد

بدون دیدگاه

گروه زر با شرکت‌های زرماکارون، زرکام، زرفروکتوز و زرگرین در بیست وسومین نمایشگاه تجارت بین‌المللی غذا و آشپزخانه تانزانیا با عنوان (FOOD & KITCHEN) از ۳۱ شهریور تا دوم مهر ۱۴۰۱ حضور داشت.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، شرکت زرکام، بزرگترین کارخانه کانفکشنری غرب آسیا با محصولات کیک، ویفر و شکلات در این نمایشگاه شرکت کرد.

محصولات این شرکت با بهترین ماشین آلات جهان تولید می‌شود و به لحاظ کیفیت و بسته بندی؛ نسل جدیدی از شیرینی و شکلات در ایران و آسیاست و قابلیت رقابت با برندهای برتر جهان را دارد.

هم اکنون انواع کیک و ویفر در شرکت زرکام تولید می شود و تا پایان امسال، ۴۰۰ محصول شامل انواع کیک ها، بیسکوِئیت، ویفر، شکلات، تافی و کراکر در ایران و بازارهای جهان عرضه خواهد شد.

همچنین، شرکت زرفروکتوز با انواع محصولات حاصل از نشاسته ذرت شامل «شیرین‌کننده‌های طبیعی گلوکز و فروکتوز، مالتودکسترین، نشاسته های اصلاح شده و پری ژلاتینه» در نمایشگاه تانزانیا حضور داشت.

شرکت زرماکارون بزرگترین صادرکننده ایرانی ماکارونی هم با انواع پاستاها، پودر کیک و آرد و شرکت زرگرین هم با کود آلی مایع در این نمایشگاه شرکت کردند.

کود آلی مایع زرگرین بر پایه مشتقات گیاهی و سازگار با محیط زیست می‌باشد.

نمایشگاه بین‌المللی تجارت غذا و آشپزخانه؛ بزرگترین رویداد تجاری شرق آفریقاست که هر ساله در تانزانیا برگزار و از آن به عنوان محل ملاقات کل بازار آفریقا، یاد می شود.

بیش از ۲۰ کشور در این نمایشگاه حضور و ۱۵۰ غرفه داشتند و حدود ۱۰ هزار نفر از سراسر شرق و مرکز آفریقا از آن بازدید کردند.

غرفه گروه زر یکی از مهم‌ترین بخش‌های این نمایشگاه و در ردیف ۸ غرفه اصلی آن در کنار کشورهای روسیه، مالزی، هند، امارات متحده عربی، ترکیه و اردن بود.

بخش‌های اصلی نمایشگاه تانزانیا شامل غذا و نوشیدنی، طیور و دام، ذخیره سازی و انجماد، پذیرایی و لوازم هتل، مواد خام غذایی، محصولات و لوازم آشپزخانه، پردازش و بسته بندی، کشاورزی و باغبانی بود.

سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *