اهم اخبار

محمدرضا مرتضوی: دخالت دولت در اقتصاد و مصادره شرکت‌های بزرگ، باعث ورشکستگی کارخانجات شد+ویدئو

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران خطاب به دولت گفت: بخش خصوصی را نمی‌توانید تحمل کنید چون بی لیاقتی شما را عیان می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، محمدرضا مرتضوی عضو هیات نمایندگان اتاق ایران در نشست هیات نمایندگان اتاق ایران با بیان اینکه موضوع دولت با اتاق ایران شخص حسین سلاح‌ورزی نیست، گفت: در واقع موضوع اختلاف ما با مدیرانی است که طرفدار تمرکز اقتصاد در دست افرادی هستند که فهم درستی از اقتصاد ندارند. متأسفانه منابع کشور در دست افرادی است که اقتصاد کمونیستی را ترویج می‌کنند.

او تأکید کرد: بخش خصوصی معتقد است، اقتصاد ایران باید به اقتصاد جهانی وصل شود. اما عده‌ای اقتصاد متمرکز، سودجو و رانتی می‌خواهند که ثروت کشور را از بین می‌برد.

مرتضوی افزود: حسین سلاح‌ورزی، قربانی تقابل این دو طرز فکر است. او نماینده طرز فکری است که به مدیران دولتی یادآوری می‌کند، از ابتدای انقلاب هر شرکتی را مصادره کرده‌اید، جز نابودی، دستاوردی نداشته است. در واقع چون ما عیان می‌کنیم که چقدر بی‌لیاقت هستید، نمی‌توانید ما را تحمل کنید.

او بیان کرد: کسانی که تلاش می‌کنند، حسین سلاح‌ورزی را کنار بزنند، بدانند اتاق ایران رییس محور نیست. بلکه ثروت محور و فکر محور است و ما چه با حضور حسین سلاح‌ورزی و چه بدون حضور او، مخالف نابودی منابع کشور هستیم.

حسین سلاح ورزی رئیس اتاق بازرگانی ایران از برنامه‌ریزی برای برگزاری مجدد انتخابات با توجه به مصوبه شورای عالی نظارت خبر داد و گفت: ضمن آمادگی برگزاری انتخابات، اعتراض خود را در مرجع صالح پیگیری می‌کنیم.

وی در این نشست عنوان کرد: با وجود مشکل حقوقی مصوبه شورای عالی نظارت و ابلاغ با قید کاملا محرمانه، اگر محکمه قضائی آن را لغو نکند، انتخابات مجدد را با همکاری و مشورت اعضا برگزار خواهیم کرد.

سلاح ورزی در ادامه بیان کرد: این بار رییس بهتری که لزوما محبوب دولت نیست را منتصب خواهیم نمود؛ البته اعتراض نسبت به مصوبه را در مرجع صالح پیگیری می‌کنیم زیرا بارها گفتیم هیچ شخص و دستگاهی بالاتر از قانون نیست.

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *