اهم اخبار

افتخاری دیگر برای گروه تک ژن زیست /مهندس محمود مقتدایی تولیدکننده برتر زیست فناور شد

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

در بیست و یکمین همایش “تولید ملی، افتخار ملی” ازمهندس محمود مقتدایی رئیس هیئت مدیره گروه تک ژن زیست به عنوان تولیدکننده برتر حوزه زیست فناور تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، در بیست و یکمین همایش “تولید ملی، افتخار ملی” از ۶۳ واحد تولیدی برگزیده تقدیر و از مهندس محمود مقتدایی “رئیس هیئت مدیره گروه تک ژن زیست” به عنوان تولیدکننده برتر زیست فناور تجلیل شد.

این تولید کننده برتر حوزه زیست فناوری می‌گوید: نخستین شرکت دانش بنیان در کشور هستیم که در زمینه بایوتک (زیست فناوری) و محصولات دارویی فعالیت داریم و در سال ۸۹ در زمینه تولید میکروارگانیزم‌های مفید در کشور شروع به کار کردیم.

بر اساس این گزارش، شرکت دانش‌بنیان تک‌ژن، به عنوان اولین شرکت تولیدکننده صنعتی میکروارگانیسم‌های کاربردی در صنایع غذایی و مکمل‌های پروبیوتیک در سال ۱۳۸۳ تأسیس شد. این شرکت با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته تولید، راه‌اندازی آزمایشگاه‌های تخصصی، کنترل کیفیت مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی و سرمایه‌گذاری عظیم در راستای افزایش حجم تولید صنعتی، به بومی‌سازی تولید این محصولات نوین اقدام نموده است. ثمره فعالیت مستمر واحد تحقیق و توسعه بر بستر زیرساخت‌های صنعتی، توانمندی تک‌ژن درتأمین نیاز پروبیوتیک کشور و خاورمیانه بوده است.سرویس خبری: صنعت غذا

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *