اهم اخبار

مدیرعامل شرکت دمس شیراز: دلیل قرار گرفتن فرآورده‌های گوشتی در لیست کالاهای آسیب‌رسان مشخص نیست

بدون دیدگاه

محمدکاظم اوجی گفت: تأمین نقدینگی، مواد اولیه و تجهیزات به‌روز از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز تولیدکنندگان صنایع فرآورده‌های گوشتی به‌شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، روابط عمومی انجمن صنایع فرآوردهای گوشتی ایران، محمدکاظم اوجی، مدیرعامل شرکت فرآورده های گوشتی دمس شیراز ضمن بیان این مطلب افزود: نوسان قیمت مواد اولیه و افزایش هزینه‌های تولید در عمل مشکلات بسیاری برای واحدهای تولیدی ایجاد کرده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به این‌که هنوز دلیل قرار گرفتن فرآورده‌های گوشتی در لیست کالاهای آسیب‌رسان برای فعالان این بخش مشخص نشده، تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین دلایل پایین بودن سرانه مصرف فرآورده‌های گوشتی در کشور، تصویرسازی‌های نادرست، بدبینی و ناآگاهی مصرف‌کنندگان است.

اوجی الزامات سختگیرانه ادارات و سازمان‌ها در خصوص استفاده از مواد اولیه متنوع و شرایط متفاوت تولید را از دیگر مسائل امروز تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی کشور برشمرد و خاطرنشان ساخت: بی‌تردید این رویکرد باعث شده تا فرآورده‌های گوشتی تبدیل به کالای لوکس شده و به‌تدریج از سفره خانوارهای متوسط هم حذف خواهد شد.

سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *