اهم اخبار

مدیرعامل هلدینگ طبیعت:عرضه گسترده کالاهای اساسی با تخفیفات ویژه / اجازه سواستفاده از شرایط را به اخلالگران نمی دهیم

بدون دیدگاه

محمد مختاریانی، شهادت رییس جمهور و همراهان وی را تسلیت گفت و اعلام کرد که تمام کالاهای اساسی تولید این شرکت به صورت گسترده و با تخفیفات ویژه در سطح بازار عرضه می شود تا از سواستفاده های احتمالی در این حوزه جلوگیری شود .

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، محمد مختاریانی، مدیر هلدینگ صنایع غذایی طبیعت و رئیس هیات مدیره انجمن تامین کنندگان و تولیدکنندگان برنج ، شهادت رییس جمهور و همراهان وی را در سانحه سقوط هلی کوپتر تسلیت گفت و تاکید کرد که آقای رییسی در طول دوران فعالیت خود، خدمات بسیار ارزنده ای را به کشور ارائه کردند و به ویژه در سالیان اخیر شاهد تلاش بی وقفه ایشان برای بهبود اوضاع مملکت بودیم .

وی با اظهار تاسف از حادثه رخ داده برای رییس جمهور کشورمان افزود : از آنجایی که احتمال می رود برخی بخواهند از شرایط ایجاد شده سواستفاده کرده و بازار کالاهای اساسی و معیشت مردم را نشانه بروند تا ایجاد نگرانی کنند ، هلدینگ طبیعت از امروز میزان عرضه کالاهای اساسی تولیدی خود از جمله برنج، روغن ، شکر، چای و تن ماهی را افزایش خواهد داد تا هیچگونه کمبودی در بازار احساس نشود.

مختاریانی تاکید کرد که تمام محصولات فوق با تخفیفات ویژه و بسیار پایین تر از نرخ واقعی عرضه می شود .
وی تصریح کرد : بخش خصوصی در همراهی کامل با مسئولان دولتی تلاش می کند تا همانطور که رهبر انقلاب فرمودند هیچ اخلالی در کار کشور ایجاد نشود و نگرانی بیشتری برای مردم به وجود نیاید.

سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *