اهم اخبار

مدیرعامل گروه تولیدی و کشاورزی تروند زعفران قائن در گفتگو با اگروفودنیوز: کارآفرینان در شرایط سخت تحریم و کرونا با حفظ تولید و اشتغال، با صادرات محصولات خود ارز را به چرخه اقتصادی کشور وارد کردند

بدون دیدگاه

مهندس محسن احتشام گفت: فعالان اقتصادی متعهد، کارنامه قابل قبول و قابل تقدیری از خود در این شرایط سخت بجا گذاشتند

مدیرعامل گروه تولیدی و کشاورزی تروند زعفران قائن  در گفتگو با خبرنگار اگروفودنیوز گفت: کار آفرینان اعم از صادر کنندگان و تولید کنندگان بحق سربازان جبهه اقتصادی بوده و هستند در شرایط سخت تحریم ها ی استکبار جهانی واقعا فدا کارانه تلاش کردند تا خدشه ای به تولید و صادرات وارد نگردد . ‌فراوانی کالا در بازار و نبود کمبودی از کالاها و تامین ارز مورد نیاز تولید از فرایند ارز حاصل از صادرات گواه این واقعیت هست .

محسن احتشام افزود: در این مسیر تولید کنندگان و صادر کنندگان هم از تحریم های جهانی هم از بی مهری ها و تحریم های داخلی  خون دل های فراوان خوردند تا در شرایط سخت اقتصادی رشد مثبت اقتصادی را رقم زدند .

این کارآفرین برجسته کشور ادامه داد: این افراد هم تولید و صنعت را حفظ کردند هم اشتغال را و با وجود تمام موانعی که پیش پای صادر کننده گذاشتته شد، صادر کنندگان بازارهای خود را به سختی حفظ کردند و ارز به چرخه اقتصادی برگشت دادند .

رئیس اتاق بازرگانی بیرجند افزود: فعالان اقتصادی متعهد، کارنامه قابل قبول و قابل تقدیری از خود در این شرایط سخت بجا گذاشتند .آنها تا آنجا که فراق باز این بخشنامه های خلق الساعه هر روزه داشتند در بسیاری از بخش ها مجری مولفه های اقتصاد مقاومتی بودند و مرد میدان عمل واجرای آن بودند .

مهندس احتشام در پایان گفت: در این راستا بعضی از  مسئولین دولتی با تصمیمات غیر کارا و‌موثر در فرموله کردن استراتژی هایی که در این شرایط بحرانی و سخت اقتصادی بتواند فعالان اقتصادی را از چالش و تهدیدات موجود در فضای کسب کار داخل و خارج نجات دهد و برای  رسیدن به اهداف اقتصادی حمایت و هدایت کند ،انتظارات فعالان اقتصادی نه تنها تامین نکردند بلکه موانع بسیاری پیشاپیش آنها قرار دادند .

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *